ВІДДАЙТЕ ЛЮДЯМ ДЕСЯТИНУ!

Україна не бідна, а багата країна.

Це, по-перше, якби державні кошти не розкрадалися. А по-друге - якщо порахувати разом усі статки наших багатіїв. Складіть докупи усі ті гроші, банківські та готівкою, про які вони зізнаються у своїх деклараціях, і вийде фантастична сума.

А ще ж є гроші приховані, закордонні, ті, які ховають у родичів і друзів. Але якщо навіть брати тільки задеклароване, вийде, як порахували прискіпливі американські фінансисти, не менш як 50 мільярдів доларів. А з прихованими, то й на всі 100-130 потягне!
А тепер згадаймо давню, ще з Київської Русі, традицію нашого народу: жертвувати десятиною. Цієї традиції незмінно дотримувалися великі князі Володимир Святий, Ярослав Мудрий, Володимир Мономах та інші високопорядні і глибоко віруючі державні мужі і багаті люди минулого. Вони без жодних вагань і зайвих розмов та вмовлянь віддавали зі свого багатства десяту частину (а то й значно більше!) на потреби малозабезпечених, церков, монастирів, дітей, вдів, на будівництво храмів, шкіл і доріг, на освіту, медицину та інші суспільні потреби.
От і хочу звернутися до державних мужів і бізнесменів нинішніх: якщо ви й справді такі патріоти і щирі українці, віддайте людям за давньою народною традицією свою десятину. Це одним махом складе одразу як мінімум 5 мільярдів доларів, або майже 150 мільярдів гривень! Ви від цього аж ніяк не збіднієте, зате народу, про який ви так ревно щодня дбаєте на словах, буде конкретна допомога.

М. Степаненко, пенсіонер

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 186 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира