ЖИТЕЛЯМ ОБЛАСТІ ПРОПОНУЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ АДРЕСНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

Загальнонаціональний проект "Я МАЮ ПРАВО!", який стартував з ініціативи Міністерства юстиції України в червні торік

у поточному році продовжує свою роботу, спрямовану на підвищення юридичної грамотності громадян.

Про важливість його запровадження свідчить той факт, що 2018 рік президентським указом оголошений роком реалізації цього проекту.

У рамках проекту Головне територіальне управління юстиції в Житомирській області спільно з департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації наприкінці минулого року запровадило нову форму надання правової допомоги жителям регіону - адресну. З цією метою на підприємствах, в установах, організаціях розповсюджуються анкети, де кожен працівник зазначає проблеми, які його турбують та потребують фахової допомоги юристів. За результатами анкетування громадяни запрошуються на прийоми, які безоплатно проводять працівники Головного територіального управління юстиції спільно з установами системи безоплатної правової допомоги.
На перший такий прийом у році нинішньому прийшли громадяни, аби дізнатися, який існує механізм стягнення заборгованих аліментів, якою є процедура оформлення спадку, отримання земельної ділянки учасником АТО та ін.
Ця форма правової допомоги населенню, переконані юристи, ефективна і дієва, тож практикуватиметься й надалі.
Нагадаємо, правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" спрямований на захист прав підприємців (завдяки ініційованому Мінюстом Закону про запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес), захист прав дітей (Закон про посилення відповідальності за тривалу, понад 6 місяців, несплату аліментів), захист прав аграріїв, боротьбу з корупцією у вищих навчальних закладах тощо.
Чимало відповідей на свої запитання громадяни можуть знайти на сайті: pravo.minjust.gov.ua. Або набрати 0-800-213103 - телефонний номер єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно в межах України).

Алла БЛИЗНЮК

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 145 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира