БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ХОЧЕ ПОБУДУВАТИ В ЖИТОМИРІ 10 СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

Народний депутат України Борислав Розенблат планує встановити у Житомирі 10 спортивних майданчиків.

Він наголошує, що цьогоріч хоче спрямувати держсубвенцію на розвиток спорту в Житомирі. Про це Борислав Розенблат повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Нещодавно до мене потрапив лист від Міністерства освіти і науки України, в якому йшлося про те, що 50% наших студентів мають проблеми зі здоров'ям. Ця цифра мене шокувала! Питання охорони здоров'я та питання медичної реформи є надважливими. Тому в цьому році хочу привернути увагу до розвитку спорту в нашому Житомирі!" - написав Борислав Розенблат.
Народний депутат планує побудувати майданчики, на яких житомиряни зможуть займатися футболом, воркаутом чи іншим спортом. Борислав Розенблат хоче долучити до втілення проекту фахівців у галузі фізичного виховання, громадськість та місцеву владу.
"Відповідно до державного бюджету на 2018 рік, я прийняв рішення спрямувати кошти на будівництво 10 сучасних футбольних міні-полів з освітленням, парканом та якісним спортивним інвентарем для занять воркаутом. А місця для їх встановлення будемо обирати на конкурсній основі спільно з міською владою та головами ОСББ.
Майданчики плануємо встановити та ввести в експлуатацію до кінця цього року. Здоров'я нашої нації - це головний пріоритет моєї діяльності!" - зазначив народний депутат.
За два минулих роки за ініціативи та сприяння Борислава Розенблата у Житомирі вдалося оновити медобладнання у приймальних відділеннях, поліклініках та міських лікарнях.
На нову медтехніку для житомирян витратили 40 мільйонів гривень субвенції.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 232 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира