БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ХОЧЕ ПОБУДУВАТИ В ЖИТОМИРІ 10 СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

Народний депутат України Борислав Розенблат планує встановити у Житомирі 10 спортивних майданчиків.

Він наголошує, що цьогоріч хоче спрямувати держсубвенцію на розвиток спорту в Житомирі. Про це Борислав Розенблат повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Нещодавно до мене потрапив лист від Міністерства освіти і науки України, в якому йшлося про те, що 50% наших студентів мають проблеми зі здоров'ям. Ця цифра мене шокувала! Питання охорони здоров'я та питання медичної реформи є надважливими. Тому в цьому році хочу привернути увагу до розвитку спорту в нашому Житомирі!" - написав Борислав Розенблат.
Народний депутат планує побудувати майданчики, на яких житомиряни зможуть займатися футболом, воркаутом чи іншим спортом. Борислав Розенблат хоче долучити до втілення проекту фахівців у галузі фізичного виховання, громадськість та місцеву владу.
"Відповідно до державного бюджету на 2018 рік, я прийняв рішення спрямувати кошти на будівництво 10 сучасних футбольних міні-полів з освітленням, парканом та якісним спортивним інвентарем для занять воркаутом. А місця для їх встановлення будемо обирати на конкурсній основі спільно з міською владою та головами ОСББ.
Майданчики плануємо встановити та ввести в експлуатацію до кінця цього року. Здоров'я нашої нації - це головний пріоритет моєї діяльності!" - зазначив народний депутат.
За два минулих роки за ініціативи та сприяння Борислава Розенблата у Житомирі вдалося оновити медобладнання у приймальних відділеннях, поліклініках та міських лікарнях.
На нову медтехніку для житомирян витратили 40 мільйонів гривень субвенції.

Обсуждение закрыто

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 169 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира