ЖИВУТЬ НА ЧЕРСТВОМУ ХЛІБІ

Цю нову для Житомира картину побачила на Житньому ринку.

У черзі до одного з хлібних кіосків біля м'ясного павільйону стояла бабуся. Попросила у продавця не свіжий хліб, а черствий, з папірцем "Уценка".

Він коштував 8 гривень - у півтора раза менше, ніж свіжий. На моє здивування бабуся стримано відповіла: "У мене, дочко, грошей бракує. А на черствому економлю майже 4 гривні. Вдома розпарюю його над каструлею з окропом, то й стає придатним. А що робити, якщо пенсія мала?".
На жаль, подібне в місті й області вже стає звичним. Житомиряни і приїжджі з районів буквально "розгрібають" черствий хліб у кіоску на привокзальному продовольчому ринку. Таке ж на Богунському ринку. У маркеті "Сільпо" довелося спостерігати, як люди старшого віку навперебій розбирають вже не свіжі і тому переоцінені банани, кілограм яких дешевший майже на 10 гривень, а також лимони, яблука та інші здешевлені фрукти. Пенсіонери виживають як можуть. Бо до соціальних магазинів для них справа, мабуть, так і не дійде.

М. МИКОЛАЄНКО

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 149 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира