ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ - ВІДПОВІДАЄМО

ТІСНЕ ЖИТЛО

Звернувшись до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича, жителька м. Баранівки, інвалід 1-ї групи по зору та хвора на цукровий діабет Романіна Тадеушівна (вона попросила прізвище не називати) поскаржилася на не вирішення житлового наболілого питання. Адже умови проживання двох сімей з п’яти чоловік в однокімнатній квартирі площею 19,9 кв. м не відповідають жодним вимогам.
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до місцевих органів влади.

«НЕ МОГУ ПОЛУЧТЬ ПОЛОЖЕННЫЕ ДЕНЬГИ!..»

«Здравствуйте, Владимир Михайлович! У меня большая к Вам просьба. Уже четыре года, как умерла моя жена, с которой мы душа в душу прожили 52 года. И накопили немного денег. По закону я имею право получить со сберкнижки 1000 гривен, но не могу этого сделать. Помогите, пожалуйста! С уважением Н. Г. Буданов, с. Раковичи Радомишльского района».
За листом Миколи Григоровича шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Яцкевич направив запит до керівництва управління Ощадбанку в Житомирській області.

«ЩОБ БУЛО ВИДНО, ЩО Й ТУТ ЛЮДИ ЖИВУТЬ!»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича коростенка Л. Г. Вигівська. - Ми просимо, щоб на нашій вул. Пролісковій обладнали зупинку та провели світло. Адже нашим дітям, які їдуть до школи, немає де сховатися від дощу та снігу. І світло потрібно, щоб було видно, що й тут люди живуть!»
За листом Людмили Григорівни Володимир Яцкевич направив запит до мера Коростеня В. В. Москаленка.

«ГРУБО ПОРУШУЄТЬСЯ СТАТУТ!»

А в своїй колективній заяві (десятки підписів) члени одного з садівницьких товариств поскаржилися на грубі порушення статуту, внаслідок чого не проводяться ні збори, ні дуже необхідна, як вважають заявники, ревізія. Вони просять редакцію сприяти розгляду їхнього звернення у прокуратурі. Відповідний запит направлено до Житомирської місцевої прокуратури.

«ПОБИВ ДО ПЕРЕЛОМУ КІСТОК!..»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича жителька м. Житомира, пенсіонерка-інвалід В. І. Мельниченко. - Скаржуся на неправомірні дії сторожа Будинку дитячої творчості, який є також і депутатом. Він побив мого сина  Д. В. Мельниченка (працівник комунального підприємства 0628), зайшовши в неділю до нас у двір. Хіба має право депутат бити своїх виборців? Бив по-звірячому - до перелому кісток. Ми змушені були звернутися до лікарів та в поліцію. Скаржуся я і на дії слідчого, який після відкриття кримінального провадження декілька разів намагався його закрити, та місцева прокуратура скасувала те закриття і надала вказівки проводити розслідування далі. Але і після цього воно затягується!.. Допоможіть, будь ласка. Сподіваємося тільки на Вас та на рідну газету «Эхо»!»
За листом Валентини Іванівни Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області.

«НЕ ПРАЦЮЄ, АЛЕ ПЛАТИ!..»

А 82-річний житель смт Червоне Андрушівського району П. М. Онуфрійчук поскаржився на те, що у нього тривалий час не працює радіо та з перебоями працює телефонний зв’язок. А квитанції надходять - плати, мовляв! Хотів потрапити до керівництва на особистий прийом, та не пропустили. Допоможіть виправити становище!»
За даним зверненням шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до керівництва ПАТ «Укртелеком» в Житомирській області.

«ТАКА ДОРОГА - ЦЕ КРИК НАШОЇ ДУШІ!»

А ось жителька м. Овруч Г. А. Гордіна звернулася до редакції газети «Эхо» від імені колишніх жителів виселеного у 1991 році села Тичків Народицького району. «Звертаюся до Вас, Володимире Михайловичу, - написала вона, - з великим проханням. Справа в тому, що кладовище нашого села знаходиться серед лісу і у даний час від центральної дороги Овруч - Київ доїхати до нього неможливо, бо машини, які возять ліс, розбили дорогу. Дуже просимо Вас посприяти нам у відновленні тієї надто необхідної нам дороги. Це крик душі!»
За цим листом шеф-редактор видань газети «Эхо» В. М.  Яцкевич направив запит керівництву Овруцького району.

«КОШТИ, ПРИСУДЖЕНІ СУДОМ, НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ!»

«Добрый день, уважаемый Владимир Михайлович! Очень прошу Вас о помощи, от этого зависит и моя жизнь. Я инвалид 2-й группы (онко), и сейчас мне необходима операция, а денег нет. Муж уже умер, сын умер, а сама я вот мучаюсь. По чернобыльской задолженности суд присудил выплатить мне 13 тысяч гривен, однако мне их почему-то не выдают. Может, кто-то взятку ждет, но у меня и на хлеб нет. Помогите, пожалуйста, очень прошу! Н. А. Посохова, пгт Першотравневе Овручского района».
За цим листом - криком душі шеф-редактор видань газети «Эхо» В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 106 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира