ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОПОМОГУ ТА ЧУЙНІСТЬ!»

"Шановний Володимире Михайловичу! - написала шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу жителька с. Норинськ Овруцького району Т. А. Федотова. - Після звернення до Вас, у якому я просила Вашого сприяння з приводу надання моєму брату - інваліду ДЦП відповідної санаторно-лікувальної путівки, він її отримав. Їздив до Миргорода у санаторій "Слава", де йому дуже сподобалося. Дуже вдячні Вам за допомогу, за розуміння та чуйність!".

«ДІТЯМ ВІДМОВИЛИ У СОЦДОПОМОЗІ!»

"Шановний Володимире Михайловичу та колектив редакції видань газети "Эхо"! Сподіваюся, що завдяки вам буде повернена хоча б частина тих коштів, які не отримали мої четверо діток (2007, 2008, 2011 та 2013 р.н.), яких я виховую одна. Спочатку комісії, до яких я зверталася з приводу дитячої допомоги, її призначали, та раптом повідомили, що допомога буде зменшена на 20%, а потім і зовсім відмовили. А кожну дитину потрібно ж і годувати, і одягати. Я дуже прошу допомогти мені розібратися у цій справі. Сподіваюся, що все вирішиться на користь дітей! З повагою Наталія Георгіївна Кизюк, с. Осники Черняхівського району".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«ТЕЛЕФОН НЕ ПРАЦЮЄ, А БОРГ РАХУЮТЬ!..»

А 79-річна жителька с. Скаківка Бердичівського району, вдова інваліда війни, інвалід 1-ї групи В. З. Шлапак поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на те, що телефон у неї не працює з лютого. "А нещодавно надіслали попередження про борг!" - написала Валентина Захарівна.
За цим зверненням Володимир Яцкевич направив запит керівництву ПАТ "Укртелеком".

«У МЕНЯ ЗАБЕРУТ ПЕНСИЮ?»

"Уважаемый Владимир Михайлович! Очень прошу помочь мне разобраться в следующем. Заберут ли у меня пенсию, если я поеду в гости к детям и внукам в Россию? Я обычно ездил к ним почти каждый год на месяц-полтора. Но в связи с боевыми действиями и с подорожанием доллара я не был у них уже четыре года. Хочу пообщаться со всеми, а то ведь всякое может быть. Ко мне родные боятся ехать. А мне уже 75 лет. Так заберут ли тут у меня пенсию или нет? Не хочу я быть на шее у родных даже некоторое время. С уважением к Вам Олевир Григорьевич Шеметов, г. Коростень".
За листом пенсіонера шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«И СУБСИДИЮ ЗАБРАЛИ, И ДОЛГ СДЕЛАЛИ!..»

"Уважаемая редакция! Очень надеюсь получить у вас защиту от произвола местных чиновников. Я получала субсидию до мая 2018 года. Аккуратно и своевременно вносила обязательные платежи. И вдруг в марте с.г. у меня появилась задолженность в размере 673 грн. В "Житомиртеплокоммунэнерго" сказали, что в нашем доме "что-то со счетчиком", но мне все равно придется заплатить, что я и сделала.
Но в мае субсидию мне уже не дали, а в платежке за май (тепло) записали: "До сплати - 915 грн". В местном отделе соцобеспечения сказали, что эти деньги придется заплатить, т.к. якобы субсидию мне переплатили. Я пожаловалась на горячую правительственную линию, но конкретного ответа не получила, и таким образом у меня образовался долг, из-за которого я не получу субсидию на отопительный период. В мае с.г. после отмены субсидии мне также вернули мою льготу, т.к. я вдова офицера. Но до сих пор наша управляющая компания - бывший жэк №14 - эту мою льготу не признает и в платежках указывает полную стоимость. А в льготном отделе данную льготу подтверждают. Помогите! С уважением ветеран труда Галина Ивановна Маркива, г. Житомир".
За цим зверненням шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Михайлович Яцкевич направив запит міському голові м. Житомира С. І. Сухомлину.

«МАЮТЬ ЗВЕРНУТИСЯ ДО СІЛЬРАДИ З ВІДПОВІДНОЮ ЗАЯВОЮ!»

Як уже повідомлялося, до редакції видань газети "Эхо" з приводу ремонту будинку звернулася сім'я Вознюків, яка є власником квартири у багатоквартирному будинку в с. Печанівка Романівського району. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича голова райдержадміністрації О. Г. Капінус, за інформацією Печанівської сільської ради, вона може лише виділити відповідні кошти кожному з власників квартир на часткове покриття витрат, пов'язаних з ремонтом цього житлового будинку. Сільським головою рекомендовано цій сім'ї звернутися до сільської ради з відповідною заявою з цього питання.

«НЕ ВИПЛАТИЛИ «ЧОРНОБИЛЬСЬКІ» КОШТИ!..»

Жителька с. Сухарівка Народицького району Є. П. Якименко звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з приводу невиплати їй "чорнобильських" коштів. За даним листом Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

З ПРИВОДУ СУБСИДІЇ

А 83-річна жителька Черняхова, інвалід 3-ї групи Є. В. Женгинська поскаржилася на те, що не може отримати субсидію. Шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив відповідний запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«БЛАГОДАРЮ!»

"Добрый день, уважаемая редакция! Благодарю за разностороннюю информацию по всем жизненным вопросам и за хорошие советы в "Хозяюшке"! Т. Д. Алексейчук,
г. Коростень".

Підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 174 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира