БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ: ЯК І ОБІЦЯВ, ВИДІЛИВ 50 ТИС. ГРИВЕНЬ НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА У ЖИТОМИРІ

У Житомирі 6-9 вересня відбулася низка заходів у рамках відзначення 1134-ї річниці з дня заснування міста.

У липні народний депутат Борислав Розенблат публічно звернувся до міського голови із закликом не витрачати мільйони гривень із бюджету на святкування Дня міста у Житомирі, натомість порадив залучитися підтримкою меценатів. Разом з тим, сам народний депутат пообіцяв виділити власні 50 тис. грн на проведення свята. 4 вересня Борислав Розенблат переказав кошти. Про це засновник Фонду родини Розенблат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Як і обіцяв, Фонд родини Розенблат перерахував 50 000 гривень на святкування 1134-ї річниці Житомира. За ці гроші закуплять необхідні меблі та інше устаткування, якого не вистачає. Попри те, що Фонд родини Розенблат надає матеріальну допомогу лише важкохворим та нужденним, розуміючи ситуацію, яка склалась, ми вирішили надати кошти на святкування 1134-ї річниці дня заснування міста Житомира.

Перш за все дякую міському голові Житомира Сергію Сухомлину за підтримку моєї ініціативи стосовно обмеження витрат на святкування 1134-ї річниці дня заснування міста Житомира. Це дало змогу заощадити значну кількість бюджетних коштів!»

Також народний депутат закликає оприлюднити список усіх меценатів, які фінансово долучились до відзначення цьогорічного Дня міста.

«Цікаво було б побачити перелік меценатів, які долучились та уже надали благодійну допомогу для проведення Дня міста Житомира 2018 та загальний кошторис і, зокрема, відомості про адресну оплату тих чи інших заходів. Сподіваюсь, що й прізвище нашого міського голови буде з-поміж тих меценатів нашого міста, які надали матеріальну допомогу, знаючи, що Сергій Іванович є знаним благодійником та в минулому підприємцем нашого міста.

Чекаємо на яскраву, різноманітну, феєричну та просто незабутню програму святкування, яка покаже усі можливості багатогранності і культури Житомира», - написав Борислав Розенблат.

Нагадаємо, після заяви народного депутата стосовно зменшення витрат на святкування, кошторис скоротили на 600 тисяч гривень: з 2 мільйонів гривень до 1 мільйона 404 тисяч гривень.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 104 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира