ВЕЛОСИПЕДИ ВІД ПІДПРИЄМЦЯ - СІЛЬСЬКИМ МЕДПРАЦІВНИКАМ

Що не кажіть, а велосипед, особливо для села, - зручний і надійний всюдихідний транспорт.

Бердичівський підприємець Олександр Васильович Ревега звернув увагу на велосипед саме тому, що сільські медпрацівники, для яких мобільність винятково важлива, часто-густо ні власного, ні службового автомобіля не мають і пішки долають марафонські дистанції. Скажімо, на чотири села - Мирне, Любомирівка, В. П'ятигірка й Зірка - одна амбулаторія. Там працює медсестра загальної практики сімейної медицини Неля Лисогурська. Від П'ятигірки, де амбулаторія, до Зірки три кілометри. Автобус - два рейси раз на тиждень.
- Районній лікарні підпорядковано 14 сімейних амбулаторій, 9 фельдшерсько-акушерських пунктів і 26 фельдшерських. Бердичівський район не надто компактний, - розповідає заступник головного лікаря райлікарні Ананій Побережець, - сільський медпрацівник іноді обслуговує територію радіусом до п'яти кілометрів. Не звинувачуйте того працівника, якщо він припізнився на виклик.
Отож Олександр Васильович Ревега підійшов до велосипеда з точки зору охорони здоров'я. Його благодійний фонд закупив 160 велосипедів. 42 цих двоколісних всюдиходи подаровано сільським медпрацівникам Бердичівського району, решту розподілено між ФАПами Ружинського, Попільнянського, Андрушівського районів.
Крім того, автобуси АТП 11837, власник якого О. В. Ревега, цього року безкоштовно перевозять всіх медпрацівників, а відтепер - ще й працівників, які доставляють у село медикаменти.
Дякують меценату від щирої душі медпрацівники Андрушівського району, які також уже отримали велосипеди, - завідувач Гальчинської амбулаторії Віктор Дерда, завідувачка ФАПу с. Любимівка (до речі, кращого в районі) Валентина Ткачук та інші. Дякує і влада, наприклад, сільський голова Івниці Петро Кузьменко, бо забезпечення роботи медпрацівників - то і його клопіт.
У відповідь Олександр Васильович запевнив, що сільська медицина буде постійною сферою піклування його благодійного фонду.

Ігор
БЕЗДІТНИЙ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 129 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира