ЗНАЙ НАШИХ!

Цими днями в Одесі відбувся загальнонаціональний конкурс "Українська мова - мова єднання"

за участю голови Одеської регіональної спілки журналістів України Ю. Работіна, а також таких визначних діячів держави, як І. Дзюба - академік, літературознавець, Герой України (співголова), М. Іж - доктор політичних наук, професор, Д. Ломачук - кінорежисер, заслужений працівник культури, та інших.

Участь у конкурсі взяли не лише творчі роботи наших земляків-українців, а й набутки їхніх колег з Білорусі, Болгарії, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Індії, Казахстану, Канади, Китаю, Македонії, Молдови, Палестини, США, Німеччини та Польщі.
Було розглянуто понад 500 творчих робіт у різних номінаціях. Зокрема в номінації "Лауреати" (поезія та проза) переможцями стали одразу троє наших житомирян-земляків: П. Тарасюк за літературно-художнє видання поезії "Ніхто, крім нас", В. Черниш за літературно-художнє видання "Спасибі, синку" та В. Яцкевич за літературно-публіцистичне видання "Журналіст. Депутат. Генерал".
Наші вітання лауреатам!

Влас. інф.

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 199 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира