ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ВЖЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ЗА УРЯДОВОЮ ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, житель с. Пилиповичі Новоград-Волинського району, інвалід війни 1-ї групи Д. С. Гаврилюк попросив сприяння у проведенні лікування за рахунок безкоштовного отримання ліків. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича начальник управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації М. П. Суслик, "інвалід війни 20.12.2018 року був оглянутий вдома лікарем. Він забезпечується лікарськими препаратами за урядовою програмою "Доступні ліки", отримує ліки для лікування серцево-судинної патології безкоштовно або з незначною доплатою. Крім того, як член Житомирської "Лікарняної каси, він забезпечується ліками в разі потреби під час амбулаторного або стаціонарного лікування".

«БОЇМОСЯ НАВІТЬ ХОДИТИ ТУТ!»

Як уже повідомлялося, мешканці будинку по вул. Героїв Небесної сотні, 92 в Житомирі поскаржилися на те, що поряд з їхнім помешканням діють точки продажу самогону. "Після втручання вашої редакції і через запит до керівництва місцевої поліції на якийсь час все припинилося, - повідомили заявники. - Та після затишшя почалося знову. Продаж відбувається і вдень, і вночі. Шановний Володимире Михайловичу! Допоможіть, будь ласка, поруч постійно п'яні дебоші, крики та бійки, боїмося ходити!".
За цим колективним листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит начальнику Головного управління національної поліції в Житомирській області.

«КАК ЭТО ПОВЛИЯЕТ НА СУБСИДИЮ?»

"Уважаемый шеф-редактор изданий газеты "Эхо" В. М. Яцкевич! 15 декабря 2017 года наша корова привела нам теленка, за которого в 2018 году мы получили 1000 гривен. Хотим узнать, как это повлияет на субсидию. Просим нам разъяснить!" - Р. С. Примаченко, с. Краєвщина Хорошівського району.
За даним листом В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики.

«АЛЕ У ВІДПОВІДНІЙ ГРАФІ ТА СУМА НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА!»

А ось жителі смт Пулини звернулися з колективним листом до шеф-редактора видань газети "Эхо" з приводу того, що отримали субсидію за газ, але їх змушують платити за нього "живими" коштами, інакше, мовляв, вони субсидію не отримуватимуть. "Але у рахунку в графі обов'язкова проплата, - зазначає від імені заявників В. Г. Чайківська, - та сума не передбачена!..".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит керівництву ПАТ "Житомиргаз".

ВІДФУТБОЛЮВАЛИ ІНВАЛІДА АТО

А житель м. Коростеня, інвалід АТО М. П. Петренко звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" з приводу його пільг щодо нарахування за "комуналку". І розповів, як його відфутболювали замість того, щоб надати чітку відповідь, - написав Михайло Петрович. - Будь ласка, допоможіть!".
За листом інваліда Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики.

«НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ РІШЕННЯ СУДУ НА МОЮ КОРИСТЬ!»..

Як повідомлялося, житель м. Коростеня В. М. Прищепчук звернувся до редакції із запитанням, чому не виконується рішення Житомирського окружного суду, який прийняв рішення на його користь, з приводу чорнобильських пільг?
За даним листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«ПОСЛАЛИСЯ НА КОМП’ЮТЕР»

А ось жителька смт Полянка Баранівського району О. К. Бояр повідомила про те, що перейшла з пенсії по втраті годувальника, яку отримувала за померлого чоловіка, на свою пенсію за віком і стала отримувати більше коштів. "Та коли я запитала, куди поділися всі відповідні добавки та доплати до моєї пенсії, послалися на комп'ютер, але я нічого не зрозуміла. Допоможіть!".
За листом Ольги Кузьмівни шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

ЗА РІШЕННЯМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ

А житель м. Новограда-Волинського А. В. Мельничук повідомив редакції видань газети "Эхо" про те, що отримав рішення Великої Палати Європейського суду начебто на свою користь. Але як конкретно діяти далі з даної відповіді, Анатолій Володимирович зрозуміти не в змозі.
За цим листом направлено запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«ЯК РОЗПОДІЛИТЬСЯ МОЄ ЖИТЛО?»

Звернувшись до редакції видань газети "Эхо", 75-річна Н. І. Коберник, інвалід 2-ї групи, запитала, як буде розподілятися житло в разі її смерті, якщо зараз в її квартирі проживає декілька її рідних. "Хотілося б отримати відповідь через газету", - написала Надія Іванівна.
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«А МНЕ ДОБАВИЛИ ШИШ!»

"Уважаемый Владимир Михайлович! - звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" житель смт Довбиш Баранівського району В. Ф. Варфоломеєв. - Большое спасибо за то, что помогаете людям! Помогите и мне. В январе многим добавили почти по 200 гривен, а мне почему-то шиш! Вот я и хотел бы узнать, кому или куда ушла моя индексация?".
За листом Володимира Федоровича В. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Огляд  підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 395 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира