ЗАМЕРЗ У ВБИРАЛЬНІ, В ЯКІЙ ЖИВ

"Він не був агресивним  чи алкоголіком. Викликав співчуття через те, що так потерпає"...

Надзвичайну історію про людську трагедію і байдужість розповіла "Эхо" житомирянка Юлія. Ще восени вона помітила між гаражами по вул. Якіра, де проживає, нашвидкуруч зібрану халабуду і чоловіка, який заносив туди свої речі і проживав там.

З настанням холодів вигнанець (як виявилося, у безхатченка була сім'я) переніс свій нехитрий скарб... у закинуту вбиральню неподалік.
- Він не був агресивним чи алкоголіком. Мені було шкода його. Носила йому гарячі страви і напої, - розповіла Юлія. - Зверталася до дільничного, але той відповів, що силоміць забрати чоловіка не можна з того туалету.
Отак і жив Микола (так звали безхатька) в холоди в туалеті. Він лежав і постійно кашляв... Житомирянка зверталася за допомогою на сайт "Відкрите місто", звучала розповідь про замерзаючу людину і в ефірі однієї з житомирських радіостанцій... Коли вдарили нещодавні морози, безхатька Миколи не стало - він просто замерз у своїй смердючій будці. Юля дізналася від очевидців, що приїжджала "Швидка" і забрала захололе тіло...

І. ТИЧИНА

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 123 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира