ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ВВАЖАЮ, ЩО МЕНІ НЕПРАВИЛЬНО ВИПЛАЧУЮТЬ ПЕНСІЮ!»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, житель с. Бараші Ємільчинського району, інвалід 1-ї групи Б з дитинства О. В. Лашевич поскаржився на те, що йому, мовляв, виплачують пенсію не по його групі інвалідності (потребує також постійної сторонньої допомоги), а якусь "соціалку". "Вважаю, що мені несправедливо виплачують пенсію, - написав заявник, - допоможіть розібратися! Копії відповідних довідок надаю".
За листом Олега Володимировича Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«ГРОШІ БЕРУТЬ ЧОМУСЬ ПОЗА ЛІЧИЛЬНИКОМ!..»

А 75-річний житель Попільні П. Д. Максименко поскаржився з приводу того, що, на його думку, оплату за газ беруть з нього чомусь поза лічильником.
За цим листом був направлений запит керівництву ТОВ "Житомиргаз-Збут".

«ЧИ ПРАВИЛЬНО МИ, СІМ’Я ПЕНСІОНЕРІВ-ІНВАЛІДІВ, ОТРИМАЛИ НАДБАВКИ ДО ПЕНСІЙ?»

А ось жителька з с. Довбиш Баранівського району 62-річна пенсіонерка Т. В. Хмілевська, з якою разом проживають її сини-інваліди
2-ї та 3-ї груп, попросила розібратися, чи правильно вони всі отримали обіцяні урядом добавки до їхніх пенсій.
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«ХТО З НАС ПРАВИЙ?»

"Шановний Володимире Михайловичу! Після смерті моєї матері в 2014 році я переоформила на себе спадщину - земельну ділянку площею 2,5287 гектара та уклала договір з ПОСП, що в с. Сербо-Слобідка Ємільчинського району, на оренду цієї моєї землі за відповідну плату. У договорі зазначено, що моя земельна ділянка недоліків не має. Та новий директор цього підприємства наполягає на тому, щоб розірвати договір, бо нібито ділянка непридатна для обробітку. Допоможіть розібратися! С. М. Копач,
м. Новоград-Волинський, зараз проживає в с. Сербо-Слобідка Ємільчинського району".
За листом Софії Миколаївни шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит главі Ємільчинської РДА та до сільгоспуправління Житомирської облдержадміністрації.

«НЕ ВИДІЛЯЮТЬ НАМ ЗЕМЛЮ!..»

А ось жителі с. Мала Чернявка Ружинського району в колективному листі (4 підписи, серед яких і учасник АТО) поскаржилися на те, що місцева влада мала прийняти рішення-згоду за поданими ними документами про виділення заявникам по два гектари землі. "Але цього не сталося, - повідомили заявники. - Зрозуміло, що земля - це гроші, а удільні князьки їх дуже полюбляють. До речі, за 13 років тут не було ані перевірок, ані ревізій. Казкове у них життя. Допоможіть!".
За даним листом шеф-редактор видань газети "Эхо"
В. Яцкевич направив запит до Житомирської обласної ради.

«ОСЬ ТАК УВАЖНО ПРАЦЮЮТЬ ЧИНОВНИКИ!..»

А подружжя з с. Глибочиця Житомирського району В. Д. та М. І. Янковські розпочали "боротьбу" за призначення їм субсидії ще у листопаді минулого року. "У вас неправильні документи, заявили у відповідному відомстві нам тоді, - написала Віра Дем'янівна, - чоловік у документах фігурує, а мене, мовляв, немає. Подавайте нові. Подали нові документи. Чекайте, нам постійно казали. Аж  цього року, коли ми знову звернулися щодо призначення довгоочікуваної субсидії, нас направили ще за пенсійною довідкою. І ось завдяки лише пильності в управлінні Пенсійного фонду вже з’ясували, що в комп'ютері, виявляється, була неправильно записана одна буква у моєму прізвищі. Та щоб це виправити, треба було ще звертатися аж до столиці!".

ВІД РЕДАКЦІЇ. А чи добре буде жити тим, хто так довго збиткувався над нещасним подружжям? Гадаємо, місцева прокуратура розбереться з цим.
Розповіли про свої довгі очікування та приниження заявники для того, щоб ніхто на старості літ більше не мав таких хвилювань. "Працювали ми багато, та пенсії нам держава дала невеликі. Але дожили ми з Миколою Івановичем до золотого весілля!".

«ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ПРО СКЛАДОВУ МОЄЇ КОПІЙЧАНОЇ ПЕНСІЇ!»

"Шановний пане редакторе, - написала житомирянка К. В. Умінська. - Все своє життя я тяжко працювала, але мою працю держава так "високо" оцінила, що я маю чомусь копійчану пенсію. Звертаюся як до людини, яка добре розуміє людські проблеми, і прошу допомоги. Бо ніяк не можу добитися відповіді на свої звернення до місцевого пенсійного управління, щоб мені роз'яснили складові мого пенсійного забезпечення. Допоможіть, будь ласка!".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо"
В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 172 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира