Президент України: З 1 травня доплати до пенсій для учасників війни збільшаться на 30-50%

З 1 травня 2012 року доплати до пенсій для учасників війни збільшаться на 30-50%. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час виступу на урочистостях з нагоди 25-річчя заснування організації ветеранів України. - На часі підвищення виплат ветеранам та інвалідам війни, осучаснення пенсій, що дасть нам змогу підвищити їх розмір та посилити соціальний захист пенсіонерів, ветеранів військової служби, учасників війни та сімей померлих інвалідів війни. Відчутні зрушення у подоланні несправедливості по відношенню до цих заслужених людей почнуться вже у травні, - сказав глава держави.
За словами президента, інваліди війни до 1 травня також отримають близько двох тисяч гривень одноразової допомоги, а з 1 липня на 184 гривні збільшаться пенсії для військових пенсіонерів.
- Це лише перший крок. У наступних бюджетах ми продовжимо посилювати соціальний захист ветеранів війни та праці, військових пенсіонерів, - підкреслив Віктор Янукович.
Президент, окрім того, зауважив, що уряд вже отримав низку доручень щодо державного регулювання цін на ліки, компенсацій втрачених заощаджень, стовідсоткового забезпечення інвалідів протезними виробами та інвалідними візками.
- Нинішні фінансові показники дають можливість стверджувати, що для реалізації нових соціальних ініціатив є відповідні джерела. Переконаний: крок за кроком, спираючись на реальне зростання економіки, ми досягнемо бажаного результату, забезпечимо гідні умови життя людей старшого покоління, - зазначив глава держави і додав, що держава докладатиме всіх зусиль, щоб наші ветерани відчували постійну увагу та допомогу з боку влади.

За інформацією
прес-служби
Президента України Віктора
Януковича

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 429 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира