М. Рудченко: «Відродження спортивних традицій збереже село»

У Черняхівському районі відбулося офіційне відкриття футбольного сезону. В товариських матчах з цієї нагоди зіграли вісім команд. Особливо приємним стало відкриття сезону для команди с. Андріївка - народний депутат України Микола Рудченко вручив команді спортивний інвентар та футбольну форму. 
Минулого року такі ж спортивні подарунки від депутата-народника отримала команда с. Очеретянка цього ж району. Футболісти-аматори наголошують: спортивні подарунки є особливо важливими та потрібними. Це дає натхнення підкорювати нові спортивні висоти.
Андріївський сільський голова Олександр Гудимчук стверджує: якщо до сільського спорту привернута увага громадськості, то це є неабияким стимулом до популяризації спорту на селі та залучення більшої кількості спортсменів-аматорів.
Того ж дня до народного депутата Миколи Рудченка звернулися з проханням представники футбольної команди с. Селець Черняхівського району. Їм депутат-народник вручив кошти на придбання необхідних комплектів спортивної форми.
Варто зазначити, що нині футбол у селах Черняхівщини перебуває на етапі становлення та розвитку. Приміром, футбольна команда з Андріївки минулого року перемогла в районному чемпіонаті "Кубок осені", хоча два роки грала без спортивної форми і навіть власними коштами оплачувала аренду футбольного поля. До того ж захоплення цим видом спорту дисциплінує та додає неабиякого драйву, переконані футболісти-аматори.

Т. ЛЕЩЕНКО


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 142 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира