ПРОКУРАТУРА НАПОЛЯГАЄ НА ДЕМОНТАЖІ ЛІЧИЛЬНИКІВ

встановлених ПАТ «Житомиргаз» у 116 житлових будинках обласного центру

В інтересах громади м. Житомира (в особі Житомирської міської ради) Житомирська місцева прокуратура заявила позов про визнання протиправним встановлення ПАТ "Житомиргаз" загальнобудинкових вузлів обліку природного газу в багатоповерхових житлових будинках житомирян.

"Порушивши низку вимог чинного законодавства, - повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, - ПАТ "Житомиргаз" встановило у 116 житлових будинках м. Житомира загальнобудинкові вузли обліку природного газу. Зокрема лічильники встановлено за відсутності декларації про початок виконання будівельних робіт, яка має бути зареєстрована у передбаченому законом порядку. Крім того, вимірювальні прилади встановлено без згоди балансоутримувачів житлових будинків та їх мешканців. У подальшому на підставі показників цих лічильників публічне акціонерне товариство необгрунтовано проводило розрахунки за надані послуги газопостачання та, відповідно, встановлювало необгрунтовану, як вважають мешканці, плату за використання газу, що викликало хвилю обурення у споживачів".
На даний час, як повідомляється, прокурорський позов розглядається у Корольовському районному суді м. Житомира.

І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 132 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира