У ВАС Є ОСТАННІЙ ШАНС ВИГРАТИ ЗАПОВІТНІ 500 грн.

І НЕ ТІЛЬКИ

Упродовж кількох номерів у наших газетах "Эхо" і "Хозяюшка" ми вміщуємо розіграшні талони з детальними роз'ясненнями щодо їх правильного заповнення. Ще раз нагадаємо, що вам, друзі, необхідно, окрім прізвища та адреси, вказати номери передплатних індексів, прізвища найбільш шанованих вами нардепа і партії. І все. Однак не всі з вас це роблять. Щоб виправити ситуацію і внести в талони недодані вами обов'язкові дані, ми навіть номер нашого контактного телефону в Житомирі вказали: (0412) 24-34-60, за яким у робочі дні з 9.00 до 17.00 ви могли все з'ясувати.

 

 

Сьогодні ми востаннє розміщуємо розіграшний талон, аби ті з вас, хто ще не встиг включитися в розіграш, могли це зробити. Востаннє, бо вже в серпні оголосимо імена переможців. Крім того, аби не образити тих з вас, хто передплатив "Эхо" або "Хозяюшку" на менший термін, ми додатково розіграємо для вас ще 10 грошових призів, але вже не по 500, а по 100 гривень кожний. Заповнюйте, будь ласка, талон, вказуйте копію передплатної квитанції або її номер і надсилайте нам до редакції. Видачу призів гарантуємо. Крім того, ще раз повідомляємо, що не залишаться без призів і ті з вас, хто не стане переможцем. Детальніше про це - під час оголошення в газетах остаточних результатів розіграшу в серпні.

Хтозна, може, саме вам дістанеться заповітний грошовий приз?

РЕДАКЦІЯ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 155 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира