ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

В актовій залі Житомирського агротехнічного коледжу пройшов ХІV обласний конкурс Всеукраїнського фестивалю "Таланти багатодітної родини".

З усіх куточків нашої області з'їхалися делегації зі своїми юними талантами, аби продемонструвати широкому загалу своє пісенне, хореографічне мистецтво, декламування віршів та музичне виконання - загалом до ста учасників.

Цікаво, що є родини, у яких по шість і більше дітей, і всі вони співають, відвідують музичну школу і не лише на сцені, а й вдома влаштовують інколи справжні концерти. А буває й навпаки - одна з мам відверто дивувалася, у кого вдався її "співочий скорпіончик", адже в родині жодного музиканта. Та доля, схоже, завжди розпоряджається по-своєму, і саме такі родини відкривають у своєму синові чи доньці його захоплення, творчі задатки, а то й справжній талант. І головне - дають можливість йому розвиватися.
Традиційно дитячий фестиваль проходив за сприяння обласної організації Всеукраїнського
об'єднання "Жінки-трудівниці "За майбутнє дітей України", обласного управління сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації. Цього року до нього долучилася ще й торгова марка "Житомирські ласощі", яка люб'язно почастувала дітей своїми солодощами. Ну а організатором і натхненником святкового дійства, як завжди, став директор Житомирського агротехнічного коледжу, теж виходець з багатодітної родини, депутат Верховної Ради України VІ скликання Микола Тимошенко.
...Актова зала коледжу враз розквітла розмаїттям дитячих посмішок та вишиванок, наповнилася їхніми проникливими піснями та запальними танцями, музичними композиціями і не відпускала зі своїх обіймів упродовж усього фестивалю.
Компетентне журі конкурсу оголосило переможців 2017 року. Ними стали у відповідних номінаціях: "Хореографія" - ансамбль "Вікторія" Пісківської ЗОШ Житомирського району, "Музичне виконання" - Аліна Недзельська з Коростеня та Андрій Галицький із Житомира, "Вокальне мистецтво та патріотична пісня" - Катерина Бородна з с. Будичани Чуднівського району та Вікторія Федоринчик з с. Новаки Коростенського району, "Художнє та авторське читання" - Анна Геращенко з м. Малина, "Образотворче та прикладне мистецтво" - Анастасія Павлова із Житомира та Ангеліна Олексієнко з Малина.
Успіху вам, любі діти, і гарної щедрої долі!

Н. МОЛЧАНОВА


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 89 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира