У ЖИТОМИРІ ВСТАНОВЛЯТЬ ТУАЛЕТИ: РЕАКЦІЯ НА КРИТИКУ

в газеті «Эхо»У номері за 2 листопада газета "Эхо" опублікувала критичну статтю "Візьму в оренду… туалет"

В ній мова йшла про відсутність у Житомирі достатньої кількості громадських туалетів, що створює значні незручності для жителів і гостей обласного центру. Після цього дошкульного виступу газети лід, як кажуть, зрушився. Кілька днів тому було повідомлено, що міське комунальне підприємство "Інспекція з благоустрою" замовило у ТОВ "Лука Галамар" виготовлення трьох туалетів громадського користування модульного типу. Де в місті вони будуть встановлені, поки що невідомо. Зате повідомлено ціну, за якою вищевказане ТОВ, вигравши тендер, майструватиме три туалети: майже 840 (!) тисяч гривень. Не більше і не менше! Це вже щось подібне на золотий унітаз у Межигір'ї!
Дуже хотілося б почути офіційні аргументи керівництва "Інспекції з благоустрою": звідки взялася така космічна ціна і чи не можна було б на виготовленні (чи придбанні) громадських туалетів бодай трохи зекономити для житомирян кошти, яких у міському бюджеті і так хронічно бракує на різні невідкладні потреби? На нашу думку, такий публічний звіт про використання коштів міської громади Житомира вкрай необхідний.

М. ВАСИЛИШИН

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 195 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира