ЧУЄТЕ? ЗАПАХЛО ВИБОРАМИ!

Під новорічну ялинку житомирянам невідомі поклали оригінальні "гостинці"

- номери шикарно виданої кольорової газети з крупним написом на першій сторінці: "Влада познущалася над пенсіонерами".

Ви, звичайно, одразу збагнули: якщо в поштових ящиках масово з'являються такі барвисті "ластівки", незабаром - вибори. Тобто нічого дивного і нового в появі подібних "інформаційних бюлетенів" немає: передвиборні штаби періодично засівають ними обласний центр в надії на те, що люди наївно проковтнуть з кольорових сторінок усе, що їм там напишуть. Навіть якщо згадану вище їдку критику на адресу влади висловила відома людина, яка сама до цієї влади й належить (!).
"Воно-то так, але трішечки не так!" - зауважив колись популярний герой класичної української п'єси. Швидше за все у багатьох житомирян з приводу появи першого номера цієї газети також виникло не одне запитання. Починаючи з того, чому в ній немає ані слова про те, хто і де її видав, яким тиражем і навіщо розповсюджує безкоштовно. "Замаскувалися" капітально, але ж шила в мішку не сховаєш!
Але головне питання навіть не в цьому. Якщо хтось так сильно хоче виглядати перед виборцями борцем за соціальну справедливість (чому хоче - питання риторичне), то де він був півроку, рік тому чи ще раніше, чому не боровся за неї тоді? Наша газета "Эхо", наприклад, робить це вже багато років підряд незалежно від того, наближаються вибори чи ні, і читачі це добре знають і належно оцінюють. Думаю, що вони й цього разу чудово розберуться, де на газетних сторінках грішне, а де - праведне, де щирість, а де - елементарна показуха, де дошкульна критика влади об'єктивна, а де звичайнісіньке передвиборне "мочилово". Отож, шановні виборці: якщо не хочете "проколотися" на наступних виборах, беріть інформацію з правдивих газет, а не з тих, які безкоштовно підкидають по під'їздах!

М. ЩЕРБИНА

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 70 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира