МАГНІТНІ БУРІ У СІЧНІ: П’ЯТЬ ПОРАД

Практично немає людини, яка б не потерпала від магнітних бур, викликаних аномальними спалахами на Сонці.

Дехто переносить їх легко, інші відчувають у цей час підвищений дискомфорт, що супроводжується погіршенням стану здоров'я.

Так буд швидше за все і в періоди магнітних бур на початку нового, 2018 року, які прогнозуються 13, 14 і 28 січня. Тому медики дають розгорнуті рекомендації, як легше їх переносити.
Перша порада - обмежити роботу, котра вимагає надмірного розумового чи фізичного навантаження. Щоб вона не спровокувала різкий стрибок тиску, краще відкласти її на кращі часи. Само собою, треба зробити все можливе, щоб не допустити стресових ситуацій на тій же роботі, вдома чи в компанії. Зокрема унеможливити зустрічі і розмови з тими людьми, які викликають у вас підсвідоме роздратування своєю негативною аурою і поведінкою. І, звичайно, не допускайте тривалих застіль, затяжного сидіння перед телевізором тощо.
Друга порада - не зачинятися в час магнітних бур вдома і більше бувати на свіжому повітрі, яке, крім усього, дасть нові враження і відверне від неприємних думок. Однак при цьому не слід забувати про свій тиск: якщо він зазвичай у такий час "стрибає", про якісь прогулянки надворі не може бути й мови, краще перележати у провітреній кімнаті.
Третя порада медиків - не пускати ситуацію на самоплив і вживати заспокійливі препарати, серед яких особливо ефективними вважаються валеріана, собача кропива, глід, шавлія, різні чаї та інші заспокійливі народні засоби. Однак конкретні рекомендації у цьому плані все ж треба брати у лікарів, враховуючи весь комплекс параметрів вашого здоров'я. Рекомендовані ліки треба завжди носити з собою і вживати точно в потрібний час.
Четверта порада належить дієтологам: потрібне правильне харчування, щоб знизити рівень холестерину в крові. Оптимальний варіант - рослинна або ж молочна дієта, нежирне м'ясо, вживання натуральних соків, різних відварів, цикорію та інших "толерантних" продуктів, цілком виключивши, ясна річ, алкоголь.
І нарешті п'ята порада - від психологів. Вони підрахували, що 10% психологічно нестійких людей просто вигадують собі свої хвороби, хоча насправді ними зовсім не хворіють. Тому порада така: не думати про погане, щоб не зациклюватися, а зосереджуватися на позитиві, приємному, такому, що піднімає настрій. І тоді, не виключено, виявиться, що вплив магнітних бур на ваш стан - лише ваша уява. Не забувайте, що свою долю людина творить сама!

В. МИКОЛАЙЧУК

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 121 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира