ГОРОСКОП НА 2018 РІК ВІД АСТРОЛОГА СВІТЛАНИ САРАСВАТІ

2018 рік за східним календарем - Рік Жовтої Собаки, а за слов'янським - Рік Їжака.

Всі кращі риси цих тварин: відданість, готовність служити, сміливість, наполегливість і благородство - будуть, як правило, характерними для нового року.

А для конкретних знаків зодіаку він стане наступним.
Овен. Народжені під цим знаком полюбляють новизну і пошук пригод. Їх кармічним завданням упродовж усього року буде турбота про стосунки в сім'ї, а також придбання нерухомості та автотранспорту і ремонт житла. Планета любові відвідає цей знак з 26 березня по 20 квітня - не змарнуйте можливість зустріти свого судженого! З 14 квітня по 14 травня Сонце надихне на нові подвиги. Меркурій з 9 по 27 травня допоможе успішно провести переговори, підписати потрібні документи і завести нових надійних партнерів у бізнесі. Проблемою року для Овнів може бути кар'єрний ріст. Проконсультуйтеся у свого астролога, і він підскаже, коли період застою у кар'єрі закінчиться.
Тілець. Народжені під цим знаком уперті, неквапливі і полюбляють комфорт. Кармічним завданням року стануть розвиток своїх талантів, уточнення намірів, стосунки зі своїми братами і сестрами. Любов у вигляді Венери відвідає цей знак з 20 квітня по 14 травня. Сонце з 14 травня по 15 червня стане для Тільців наставником і допоможе розібратися у творчих питаннях. Проблемним питанням року можуть бути стосунки з батьком, вивчення філософії і дальні подорожі. Побудьте вдома, поміркуйте в тиші - і все владнається, коли планети змінять свою конфігурацію.
Близнюки. Народжені під їх знаком ментально рухомі, метушливі та балакучі. Кармічним завданням року для них стане заробляння грошей. Близнюки зможуть самі знайти ресурси отримання доходів, хоча це не завжди буде радувати, а часто втомлюватиме. Це може змінити їхнє ставлення до їжі, тому є велика імовірність того, що Близнюки або потовстішають, або схуднуть. Венера пограється з особистим життям і натхненням з 14 травня по 9 липня. З 10 по 25 червня Меркурій успішно вирішить усі проблеми з документами. Сонце стане другом Близнюків з 15 червня по 16 липня і допоможе розібратися у складних питаннях. Проблемою року може виявитися подолання страхів, тому постарайтеся знайти собі надійного друга з безкінечним терпінням і бажанням допомогти. Будьте особливо обережними 13 липня, коли у сузір'ї Близнюків станеться часткове сонячне затемнення.
Рак. Кармічне завдання для народжених під цим знаком - реалізація своєї особистості у повному обсязі, наполегливе стремління до самоствердження, пошук розумних форм прояву власних емоцій. Любовні пригоди можливі завдяки Венері з 9 червня по 5 липня. Сонце з 16 липня по 16 серпня посилить і без того яскраву харизму Раків, але 11 серпня сонячне затемнення може підштовхнути на непродумані вчинки, тому цього дня краще залишатися вдома. На роботі не виключені затяжні незрозумілі проблеми, коли Меркурій у ретроградному русі знаходитиметься під вашим знаком з кінця червня по 19 серпня. Проблемою року можуть стати шлюб і будь-яке партнерство, тому наберіться терпіння і перечекайте складний період.
Лев. Царська постава народжених під цим знаком вимагає поклоніння оточуючих, визнання їхніх заслуг, але цього року кармічним завданням стане осягнення глибин власної психіки. Можна буде зіткнутися з несподіваною реакцією на звичні події, що змусить звертатися по допомогу до психотерапевта чи астролога. Не виключено, що нові сексуальні бажання виникнуть навіть у цілком гармонійному шлюбі. Сонце з 16 серпня по 16 вересня посилить самолюбиві бажання, а Венера подарує любовну пригоду в липні. Проблемним питанням року можуть стати здоров'я, стосунки з колегами по роботі та боротьба з тими, хто вам заздрить. Тому наберіться терпіння та оберіть своїм пріоритетом здоров'я - воно єдине належить тільки вам і залежить виключно від вас.
Діва. Народжені під знаком Діви - вперті, акуратні і злегка критичні - можуть втомити своєю педантичністю, тому кармічним завданням року стане стремління до слави і визнання, здобуття стійкого становища у соціумі, а також гра з фортуною. Венера у серпні буде дуже сприятливою для крупного виграшу в лотерею, особливо якщо лотерейний квиток купить ваш коханий. Сонце з 16 вересня по 17 жовтня надихне на наведення порядку в особистому житті. У той же період Меркурій надасть підтримку в розвитку бізнесу і поліпшенні ораторських здібностей, а також збільшить число ваших шанувальників. Проблемне питання року - стосунки з дітьми. Спробуйте не сваритися з ними і, звісно, утримайтеся від зачаття дитини, а також будьте дуже уважними, якщо намічаються пологи.
Терези - лідери у будь-якому колективі, миротворці і, як не дивно, хитруни. У новому році їм пощастить особливо, адже найсприятливіша планета гороскопу - Юпітер буде під цим знаком до середини жовтня, тобто всі гармонійні бажання отримають можливість здійснитися. Коли ж Юпітер покине Терези, до них прийде Венера і до завершення року розкриє всі свої можливості задля процвітання, прояву талантів, любові, краси і гармонії. Також велика ймовірність крупної удачі на початку року. Сонце з 17 жовтня по 16 листопада допоможе уточнити цілі та оживити особисте життя. У жовтні Меркурій поліпшить справи у бізнесі. Кармічне завдання року - розбудова кар'єри, збільшення впливу на людей, а проблемою року можуть виявитися не зовсім адекватні емоції: щось може їх повсякчас стримувати і наштовхувати на думку, що саме вони перешкоджають руху вперед. Не виключені також прояви нездорової ситуації в сім'ї. Терезам цього року не бажано купувати і продавати нерухомість, зате варто більше уваги приділити батькам та їхньому здоров'ю.
Скорпіон. Чутливим і закритим Скорпіонам варто дочекатися середини жовтня, коли планета удачі завітає до них на цілий рік. Все почне змінюватися у кращий бік, тим більше, що з 26 жовтня Меркурій розпочне допомогу в бізнесі, навчанні, партнерських стосунках. Кармічним завданням року є осягнення філософії і здобуття віри, а для матеріалістів - мандри. Проблемними можуть виявитися розвиток власних талантів і творчості, а також стосунки з братами і сестрами, іноді бракуватиме чіткої мотивації для подальших дій.
Стрілець. Девіз народжених під цим знаком "Життя - наче випущена з лука стріла!". Новий рік обіцяє Стрільцям чимало неординарних подій, у тому числі й не дуже сприятливих. Один з витків пригод розпочнеться, коли активний Марс завітає в гості з 7 березня по 2 травня. Проблемами року можуть стати особисті фінанси і звички харчування, а кармічне завдання - подолання страху, вміння керувати своїми емоціями у стресових ситуаціях.
Козерог. Помічені цим знаком - маніпулятори, чудові тактики і стратеги. Сонце до цього знаку прийде з середини січня до середини лютого. Меркурій допоможе у бізнесі і навчанні з 27 січня до 15 лютого. Поєднання Сонця і Меркурія посприяє чітко сконцентруватися на просуванні до своїх соціальних орієнтирів, а активний Марс буде всіляко стимулювати і будоражити з 2 травня до початку листопада. Щоб не плодити конфліктів, варто активно займатися спортом і менше їздити, особливо з 27 червня по 27 серпня. Кармічне завдання року - спробувати подавити свій егоїзм і ховати свої потреби від самого себе.
Водолій. Народжені під цим знаком люблять свободу і їх не стримати! Слід бути дуже обережним 15 лютого - в день часткового сонячного затемнення. З цього дня до 14 березня постарайтеся вирішити всі свої важливі комунікативні справи. З 6 лютого майже на місяць завітає з любовними пригодами Венера. Наступний активний період наступить 6 листопада, коли в гості прибуде Марс і протримається там аж до 26 грудня. Кармічні завдання року - турбота про власне здоров'я та побудова нормальних стосунків з колегами по роботі, а проблемними можуть стати незрозумілі підсвідомі імпульси, які штовхатимуть на неадекватні реакції.
Риби. Сонце зігріє їх з 14 березня по 14 квітня, а планета кохання Венера візьме під свою опіку у березні. Всі інші місяці мають бути спокійними. Кармічне завдання року - зачаття, народження і виховання дитини, а також удосконалення свого інтелекту. Проблемою може виявитися досягнення амбіційних цілей, підвищення в соціумі, тому не поспішайте висувати свою кандидатуру на виборах.

Усі ці поради, зрозуміло, є загальними. Конкретика гороскопу для кожного знаку зодіаку залежить саме від дня і години народження. Попри все, астролог Світлана Сарасваті та колектив газети "Эхо" щиро, від усієї душі бажають вам щасливого Нового року Собаки і Їжака!

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 127 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира