«КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЖУ» ОТРИМАЛА НАЙВИЩУ НАГОРОДУ - «ПРОЕКТ РОКУ»

СЕРЕД ПРОЕКТІВ УСІХ ЗАВОДІВ «KROMBERG AND SCHUBERT»

Наприкінці січня відбулася Міжнародна зустріч керівництва усіх заводів "Кромберг енд Шуберт" з радою директорів у місті Абенсберг (ФРН).

Фінансовий директор Олександр Шаварський та технічний редактор Славомір Качмарек відвідали зустріч недаремно, а привезли в Україну нагороду "Найкращий проект", яким став "AUDIQ2"."AUDIQ2" був першим проектом, який почали продукувати на житомирському заводі в 2015 році.

Зараз над проектом працює 160 чоловік. Він невеликий, якщо порівнювати з проектом VWTiguan, та однозначно вдалий.
Німецьке керівництво вже давно задоволене роботою житомирян, та зараз ми маємо підтвердження того, що ми одні з кращих. Незважаючи на "молодість" заводу, "Кромберг енд Шуберт Житомир" став одним з чотирьох заводів у світі, які отримали таку нагороду!
До речі, керівник проекту Андрій Заверуха - наймолодший керівник проекту в історії заводів України (на фото). Прийшовши на завод комплектувальником у 22 роки, у 24 він уже став керівником проекту. А. Заверуха вважає, що отримати таку нагороду вдалося завдяки злагодженій роботі колективу. Кожен працівник - професіонал своєї справи: від інжинірінгу, відділу логістики та контролю якості до працівників на лінії.
АНДРІЙ ЗАВЕРУХА, КЕРІВНИК ПРОЕКТУ "AUDIQ2":
"AUDIQ2" - це перший проект, з яким стартував завод "KROMBERG AND SCHUBERT" у Житомирі. Проект виготовляє частину продукції до кабельної мережі автомобіля "AUDIQ2". У нас склався досить дружній колектив з представників усіх відділів. Це і виробництво, і технічний відділ, і логістика. Я особисто хочу подякувати кожному, хто працює над проектом. На майбутнє ставимо багато цілей, але зокрема на 2018 рік наше завдання - не занижувати планку, яку ми показали в 2017 році. Ще раз довести собі, нашим партнерам, що наш проект є одним з найкращих проектів з виготовлення кабельних мереж у світі".
На виробництві деталей до "AUDIQ2" на Житомирському підприємстві "KROMBERG AND SCHUBERT" задіяні 160 працівників, більшість з них - жінки. Наразі у світі діє більше 40 заводів, на яких працює близько 48 тис. чоловік, а "KROMBERG AND SCHUBERT" вважається одним зі світових лідерів з постачання електричних систем до автомобілів.

 

Комментарии 

 
0 #1 DrakeGames 16.02.2018 01:43
Хау люди! Недавно купил PS4 но цены на игры кусатся!! в группе вк кто то скинул ссылку на магазин лучших аккаунтов ps4 покупали здесь аккаунты дешевые psn?

Купить аккаунты PS4
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 201 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира