«КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЖУ» ОТРИМАЛА НАЙВИЩУ НАГОРОДУ - «ПРОЕКТ РОКУ»

СЕРЕД ПРОЕКТІВ УСІХ ЗАВОДІВ «KROMBERG AND SCHUBERT»

Наприкінці січня відбулася Міжнародна зустріч керівництва усіх заводів "Кромберг енд Шуберт" з радою директорів у місті Абенсберг (ФРН).

Фінансовий директор Олександр Шаварський та технічний редактор Славомір Качмарек відвідали зустріч недаремно, а привезли в Україну нагороду "Найкращий проект", яким став "AUDIQ2"."AUDIQ2" був першим проектом, який почали продукувати на житомирському заводі в 2015 році.

Зараз над проектом працює 160 чоловік. Він невеликий, якщо порівнювати з проектом VWTiguan, та однозначно вдалий.
Німецьке керівництво вже давно задоволене роботою житомирян, та зараз ми маємо підтвердження того, що ми одні з кращих. Незважаючи на "молодість" заводу, "Кромберг енд Шуберт Житомир" став одним з чотирьох заводів у світі, які отримали таку нагороду!
До речі, керівник проекту Андрій Заверуха - наймолодший керівник проекту в історії заводів України (на фото). Прийшовши на завод комплектувальником у 22 роки, у 24 він уже став керівником проекту. А. Заверуха вважає, що отримати таку нагороду вдалося завдяки злагодженій роботі колективу. Кожен працівник - професіонал своєї справи: від інжинірінгу, відділу логістики та контролю якості до працівників на лінії.
АНДРІЙ ЗАВЕРУХА, КЕРІВНИК ПРОЕКТУ "AUDIQ2":
"AUDIQ2" - це перший проект, з яким стартував завод "KROMBERG AND SCHUBERT" у Житомирі. Проект виготовляє частину продукції до кабельної мережі автомобіля "AUDIQ2". У нас склався досить дружній колектив з представників усіх відділів. Це і виробництво, і технічний відділ, і логістика. Я особисто хочу подякувати кожному, хто працює над проектом. На майбутнє ставимо багато цілей, але зокрема на 2018 рік наше завдання - не занижувати планку, яку ми показали в 2017 році. Ще раз довести собі, нашим партнерам, що наш проект є одним з найкращих проектів з виготовлення кабельних мереж у світі".
На виробництві деталей до "AUDIQ2" на Житомирському підприємстві "KROMBERG AND SCHUBERT" задіяні 160 працівників, більшість з них - жінки. Наразі у світі діє більше 40 заводів, на яких працює близько 48 тис. чоловік, а "KROMBERG AND SCHUBERT" вважається одним зі світових лідерів з постачання електричних систем до автомобілів.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 255 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира