«НАШІ СПОДІВАННЯ ЛИШЕ НА УЛЮБЛЕНУ ГАЗЕТУ «ЭХО»!»

Звичайно ж, не отримувати роками заборгованість по зарплаті - це ганьба!

Навіть не віриться, що у наш час такий борг може існувати вже 5-й рік. І це при тому, що свого часу з цього питання було відповідне рішення суду!

"Шановний Володимире Михайловичу! У нас щодо повернення коштів одна надія на Вас, - написав житель смт Першотравневе Овруцького району Петро Толкач (усього під зверненням підписалося вісім читачів газети "Эхо". - Авт.). - Ми впевнені, що Ви, як шеф-редактор наших улюблених видань і помічник-консультант народного депутата України В. Й. Развадовського, не відмовите нам у допомозі! Тим більше, що міністр юстиції України п. Петренко обіцяв по телевізору, що всім за рішенням суду повертатимуть невиплачену заборгованість по заробітній платі. З повагою до Вас та колективу редакції колишні працівники ГОК "Кварцит!".
З надісланої заяви та рішення районного суду, наприклад, по П. Ф. Толкачу (від 27 серпня 2013 року) видно, що суд постановив "стягнути з ПАТ Овруцького гірничо-збагачувального комбінату "Кварцит" на користь Петра Федоровича заборговану плату в сумі 10816 грн. 33 коп. та середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні - 10553 грн. 64 коп.". Але це судове рішення не виконується й по цей день, як повідомляє заявник. Те ж саме також "отримують" і його колеги". За цим листом - криком душі шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит керівництву територіального управління юстиції в Житомирській області.

І. СТЕПКО

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 216 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира