НА РОБОТУ ДО ТАТА

Для кожної дитини дуже важливо пишатися своїми батьками.

Брати приклад, наслідувати вчинки, дружити. Коли батьки поруч - світ стає безпечним і радісним, а сім'я міцнішає. Того дня діти сімдесяти двох працівників заводу "Кромберг енд Шуберт" прийшли на роботу до своїх батьків, де змогли на власні очі побачити, де і як працюють їхні тата й мами.

Що й казати - пощастило! Погодьтеся, далеко не в усіх робочих колективах готові приймати дітей на своїх виробничих площах. А тут на них чекали і до їхнього приходу готувалися. Дітям організували екскурсію виробництвом, де вони побачили, як працюють дорослі, як виглядає сучасний завод. Виявляється, цікаво, привабливо і дуже сучасно. Потім на дітлахів чекала дивовижна розважальна програма, під час якої вони малювали, танцювали, майстрували і бавилися досхочу. Власне займалися тим, чим мають займатися діти влітку. На заводі подбали, щоб до організації дитячого дозвілля були залучені найкращі фахівці та педагоги. Свято було організовано профспілковою організацією підприємства - НПС "Кромберг енд Шуберт".
Частина дітей вчилася мистецтву валяння з вовни. Під керівництвом майстрині Лариси діти виготовили кумедних веселих і сумних цуценят, котиків і курчаток. В іншій локації, розташованій неподалік, молода художниця Юля вчила дітей вишуканому мистецтву малювання на воді - ебру. А ось на ще одному майданчику гамірно. Тут неймовірний казковий простір, де діє головний закон - дітям має бути весело. І справді, дітлахи тут перетворювалися на принців і принцес, зустрічалися з казковими героями, слухали незабутні захоплюючі історії і брали участь у квесті, у фіналі якого на них очікували подарунки від керівництва заводу "Кромберг енд Шуберт" - солодощі та іграшки. А ще на дітей чекав справжній обід у заводській їдальні, яка більше схожа на сучасний ресторанний заклад.
Дівчатка Мілана і Ганнуся - сестрички. Своє перебування на підприємстві вони запам'ятають надовго. Їм буде що розповісти про свого тата, який працює на сучасному і дуже прогресивному підприємстві, яке виробляє складові для найсучасніших автомобілів світу. І, виявляється, для цього не потрібно їхати від родини в чужі країни, як роблять декотрі батьки. П'ятикласниці Юлії сподобалося, що на заводі працює багато молоді і всі ставляться одне до одного дуже привітно.
Ось так натхненно і змістовно закінчилося перебування дітей на заводі "Кромберг енд Шуберт". Але це не остання зустріч. Бо на підприємстві, дбаючи про родинний відпочинок своїх працівників, часто влаштовують спільні поїздки визначними місцями України, спортивні змагання тощо. В планах керівництва заводу - будівництво дитячого садочка для маленьких "крошівців".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наталія ІВАНЕНКО

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 910 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2019. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира