ДУМКИ ВГОЛОС

 

Редакція газети "Эхо" продовжує друкувати відверті думки наших читачів. Ми не завжди розділяємо їх, нерідко маємо з якогось питання іншу, власну позицію, але читацькі думки все одно публікуємо, використовуючи свободу слова, щоб показати весь широкий спектр громадської думки на Житомирщині.

 

«Хлопці нагло клепають гроші»

"У нас просто якийсь парад безконтрольності за зарплатами! Користуючись цим бардаком, спритні хлопці в Києві нагло клепають гроші. Тепер вже і на Суспільному телебаченні. Виявилося, що керівник одного з його департаментів пан Грузинський заробив торік зарплату у 32 мільйони гривень! Це вже ні в одні ворота не лізе!
Микола Пархомчук, Житомир".
Для абсолютної більшості жителів України більш як 2,6 мільйона гривень на місяць - це фантастична зарплата. До такого позахмарного показника не дотягує навіть сумнозвісний керівник "Нафтогазу" Коболєв з його щомісячною зарплатою 2 мільйони гривень. Але у випадку із Суспільним ТБ ситуація інша: тут мова йде не про акціонерні кошти, як у НАК "Нафтогаз", а про державні, які виділяються цьому телебаченню саме з державного бюджету. А він, як відомо, формується за рахунок зібраних з громадян податків, тобто за наші з вами гроші. Ось де взялися оті 32 мільйони гривень. Однак діючий уряд на такі ненормальні речі, які раз по раз випливають у державі, шокуючи весь народ, вже давно не реагує, тобто практично самоусунувся від контролю за цим процесом. Тому людям в очікуванні справедливості залишається сподіватися на уряд наступний. До нього повинні увійти чесні урядовці, які розберуться з усіма подібними перекосами у виплаті зарплат і наведуть у цій справі довгожданний порядок, а нинішні хапуги сядуть туди, де їм слід сидіти.
***

«Пост Президента нам не потрібен!»

"Центральна влада у Києві нагадує байку про Лебедя, Рака і Щуку: кожен тягне воза у свій бік. Я вважаю, що пост президента нам, людям, і державі зовсім не потрібен, щоб не було оцих безкінечних з’ясовувань, хто більший начальник.
Петро Антонович, пенсіонер".
Саме про це твердить Конституція України, яка визначає наш державний устрій як парламентсько-президентський. Оскільки ж на вимоги Конституції багато хто вже давно махнув рукою і ніхто на це не реагує як належало б, на практиці маємо те, що маємо. Нинішня вертикаль влади безкінечно породжує корупцію і підштовхує до узурпації влади. З нашої точки зору, для України набагато ефективнішою була б, наприклад, суто парламентська форма правління на зразок німецької моделі керівництва, де ніколи не було і немає вічного перетягування каната, як у нас між президентом і прем'єром. Тоді, очевидно, не буде жодної потреби у численних президентських структурах на місцях, обласних і районних державних адміністраціях, які у багатьох питаннях просто дублюють господарські функції уряду. Київ уже давно обіцяв їх ліквідувати, але віз і нині там: позбутися опори на місцях столиця вперто не хоче.
***

Газетний кастратор - «Укрпошта»

"У нас вміло розвалили майже все, що тільки можна було розвалити. Тепер взялися ще й за українські газети. Видно, декому вони дуже муляють око, отож і свербить їх позакривати, щоб люди не читали правду. Газетний кастратор - "Укрпошта" зі своїми горе-"реформами", масовими скороченнями сільських поштових відділень та невпинно зростаючими цінами. При цьому абсолютно ніхто не запитує у людей, потрібні їм газети чи ні! Народ сьогодні взагалі ні про що не запитують!
Іван Сергійович, житомирянин".
Ви порушили болісну для багатьох тему. За кілька останніх місяців вартість газетного паперу подорожчала майже у два рази. Якщо торік у вересні одна тонна паперу коштувала 15 тисяч гривень, то цього літа - вже 27 тисяч (!). Такий різкий стрибок дійсно поставив під загрозу вихід багатьох газет і журналів. У першу чергу незалежних, тих, які не мають багатих покровителів і, відповідно, космічних коштів на оплату дуже дорогого газетного паперу та поліграфічних послуг, оплачуючи їх за рахунок власних доходів, як це робимо, наприклад, ми. На жаль, продуманої державної стратегії у цьому питанні немає, отож "Укрпошта", як монополіст, уперто гне свою лінію. Тому Національна спілка журналістів України вирішила звернутися в липні до уряду з принциповою пропозицією ввести мораторій на зростання цін у газетній галузі. До масштабного закриття українських газет справа дійти не повинна. А що стосується нашої газети, то й далі розраховуємо на підтримку наших передплатників, читачів і прихильників.
***

«Газове пекло»

"Дуже хочу, щоб хтось з наших керівників бодай один разочок заглянув у Житомирі в контору "Житомиргазу". Оту, що по вулиці Київській біля центрального універмагу. І побачив, яке тут часто буває газове пекло. І провів тут прийом з особистих питань, бо у приміщенні товпляться сотні людей, переважно пенсіонерів. Вони тратять години, щоб вияснити, за що ця газконтора стягує з них чималі гроші, та ще й, буває, заднім числом.
Марія Кирилівна, домогосподарка".
Добре знаємо цю ситуацію, бо й самі там періодично буваємо. І на власні очі бачимо, як тут муштрують бідолашних відвідувачів, левову частку яких становлять люди похилого віку. Особливо багато запитань у них щодо субсидій і тарифів. На нашу думку, це питання вже давно стало на Житомирщині проблемою номер один і вимагає від влади розробки аврального плану дій у житлово-комунальній сфері. Особливо нині, коли на порозі драконівське підвищення ціни за природний газ із 6,9 грн до майже 11 грн за кубометр. Але на проведення тут, у "газовому пеклі", прийому з особистих питань, переконані, не наважиться жоден керівник, бо обурені своїм життям люди просто затюкають його. Такі прийоми чиновникам набагато легше проводити в рятівній тиші службових кабінетів, а не в народній гущі. Та все ж сподіваємося, що після прочитання звернення нашого читача керівники даної газової структури зроблять висновки.

Підготував В. МИКОЛАЄНКО

 


Комментарии 

 
0 #1 MarvinEmems 18.07.2018 21:37
Привет всем!
Нашел познавательную информацию на этом сайте: http://hellbro.ru :
http://hellbro.ru/foto-prikoly-interesnoe/9286-neveroyatnoe-svadebnoe-plate-tort.html Невероятное свадебное платье-торт
Экскурсия по производству сахара
http://hellbro.ru/foto-prikoly-interesnoe/7195-svezhie-avtoprikoly.html
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 174 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира