СТАРТУВАВ СЕЗОН КАВУНІВ

Цього року - на два тижні раніше звичайного часу

(корективи в їх дозрівання внесла тепла весна). Рання смугаста ягода вже продається і на житомирських ринках та в супермаркетах. Її вартість на ринку - від 10 до 12 грн/кг, в маркетах - від 5,99 грн до 7,89 грн/кг (на батьківщині кавунів Херсонщині - 5-7 грн). Серед головних переваг кавуна - зміцнення серця, він допомагає схуднути, підвищує потенцію, виводить пісок, захищає від стресу, виводить шкідливий холестерин, поліпшує колір обличчя, а ще піднімає настрій!
Ажіотажу довкола смугастих немає - розпал сезону їх продажів і відповідно спад ціни обіцяють традиційно всередині поточного місяця. Та й фахівці радять відповідально обирати і обережно смакувати ранніми кавунами: стиглий повинен дзвеніти і не мати зовнішніх пошкоджень. Купувати кавуни потрібно в спеціально обладнаних місцях на ринках та в магазинах. І на них має бути відповідний сертифікат.

Іван ТИЧИНА

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 59 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира