«СВОЇМИ МОЛИТВАМИ МАТІНКА ГОРПИНА ЗБЕРІГАЛА ЛЮДЯМ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ!»

Як відомо, на Житомирщині, у Малинському районі, донедавна проживала дуже відома в Україні та за її межами цілителька матінка Горпина, яку недаремно називали другою Вангою!

Про свою дружбу з цією видатною українською ясновидицею та про її цілительні молитви розповіла гостя редакції видань газети "Эхо"

жителька Новограда-Волинського Поліна Карпішина, яку матінка Горпина постійно називала своєю донею. І казала: "У тебе, донечко, дуже гарна душа!".- А познайомилися ми з цією великою людиною, - розповідала Поліна Кірсанівна, - коли дуже знадобилася допомога моєму здоров'ю. Знайомий розповів мені про матінку Горпину і сам привіз до неї. У дворі з колодязем своєї черги вже чекало чимало людей. Жінки обов'язково мали бути у хустках. Сама, не розпитуючи нікого, матінка чітко відділяла серед прибулих тих, хто не був хрещеним. Казала, що їй говорити про це не треба, вона сама бачить. Понад сто людей було у дворі та двох кімнатах. У передпокої, завішаному іконами, яких було 300, під образами на столику горіли свічки, були розставлені пляшки та банки з водою, набраною у тому колодязі на подвір'ї.
Матінка Горпина - жінка з живими темними очима, читала молитви - багато різноманітних православних молитов. Вона зверталася до Бога, Божої Матері, численних святих від Миколи Чудотворця до Пантелеймона Цілителя й Георгія Побідоносця. Просила їх оберігати людей, що прибули до неї, від хвороб, злих чар, катастрофічних пригод, підступів недоброзичливців, сімейних негараздів. По кілька разів матінка просила Господа допомагати тим, хто звернувся до неї за удачею в подорожах, різних справах та в господарстві.
Читала, наприклад, молитви над пляшками з водою й примовляла, що це не вона зцілює, а через її руки Господь та Мати Божа зцілюють!
З молитвами проходили й індивідуальні прийоми, застосовувала Матінка Горпина й різні народні методи цілительства. А їхали до матінки Горпини стражденні люди не тільки з України, а й з інших країн. Між іншим, у тих випадках, коли вона відчувала, що не зможе допомогти людині, вона чесно про це казала та не бралася за зцілення. Але таких людей було дуже мало. Багатьом вона допомогла.
Допомогла матінка Горпина і мені. Буквально з першого мого візиту вона почала приділяти мені більше уваги, ніж іншим. І не тому, що моя недуга була важчою. Наблизившись до мене, вона раптом усміхнулася й промовила: "А у тебе, доню, дуже світла душа, мене такі люди заряджають позитивом!". І з тих пір я була у матінки бажаною гостею. Вона до кінця своїх днів називала мене донею.
- Кажуть, що до цієї нашої Ванги зверталися навіть лікарі та духовні особи?
- Так, це правда. І я не раз була свідком цього. До речі, бувало, що медики не тільки самі навідувалися до цілительки, а й направляли до неї тих пацієнтів, яким вони не могли допомогти. Знавці стверджували, що окремі подібні до прийомів матінки Горпини методи зцілення свого часу застосовували відомі православні святі.
Та відомою була матінка Горпина не лише як цілителька, а й як ясновидиця! Навіть після того, як вона у 90-х роках осліпла, це не завадило їй бачити долю людей, які до неї зверталися. Ніколи не забуду, як мені один впливовий житомирянин запропонував при ній у вихідні повезти мене до столиці та пригостити там у ресторані. Я погодилася. Та матінка промовила: нічого у вас, мовляв, не вийде, бо у п'ятницю твій батько помре. Скажи батюшці у селі, нехай його висповідає. Ніхто з нас у це не повірив, але сталося так, як матінка Горпина сказала: у неділю батька поховали. А вона на той час була вже сліпою.
Знайома жінка, яка працювала суддею, вісім років не могла завагітніти. Навіть питання про розлучення з чоловіком поставало. Я вмовила її поїхати зі мною до матінки Горпини. Матінка послухала мою знайому і сказала, що їй давно вже було пороблено. Матінка Горпина почитала їй молитви, і жінка незабаром завагітніла. Матінки вже немає, а у цієї жінки хлопчик уже в 4-й клас ходить!
Довелося мені й батюшку одного везти до матінки Горпини. Після служби він раптом впав. Поклали його у лікарню, та здоров'я не покращувалося. Тоді я й запропонувала поїхати до матінки Горпини. Матінка дозволила і мені бути присутньою при тому сеансі. Послухала його і дорікнула, що він, виявляється, вчащав до столиці на певні розваги. І, призначивши йому піст, попередила, щоб у такий-то день він не різав свого кабанчика, бо, сказала, буде біда. І посту дотримуватися обов'язково. Та вже коли ми їхали назад, батюшка той заїхав у кафе і "причастився" там коньяком та непісними стравами. І попри попередження матінки Горпини заколов свого кабанчика саме у той день, у який забороняла це робити матінка. Вона сказала йому тоді, що інакше він згорить як свічка. Ще й додала, що їй тоді буде дуже шкода його дружину та дітей. А через певний час ця неслухняна людина потрапила у ДТП і згоріла у палаючій машині.
Побував у матінки Горпини і один з впливових тоді міністрів з дружиною. Пам'ятаю, як матінка його попередила про те, що йому потрібно піти з політики, інакше буде горе. Не послухався він і незабаром загинув. Двічі до матінки Горпини навідувався по допомогу і Лукашенко.
До речі, матінка Горпина ні в кого нічого не брала - люди самі давали хто скільки міг. Ці кошти ця свята людина віддавала нужденним та на оновлення і будівництво церков! Я дуже рада й щаслива тим, що доля звела мене з цією великою людиною! І що вона подарувала мені свого славного дерев'яного хрестика. А сталося це після того, як побували у неї в гостях священики з Єрусалима. Довго про щось вони спілкувалися і подарували матінці Горпині гарного хрестика.

Друкуємо в газеті листа матінки Горпини з молитвами, який, як вона вважала, повинен бути у кожної людини. Далі будуть надруковані й інші найважливіші її молитви, якими вона зберігала людям здоров'я та життя.

«ЭТО ПИСЬМО ОТ ВСЕГО И ЧТОБЫ КАЖДЫЙ КРЕЩЕНЫЙ ИМЕЛ ЕГО ПРИ СЕБЕ!»

"Жил один граф, он имел при себе денщика, который хотел отрубить графу голову. Созвал граф строгий суд над денщиком, но не смог граф казнить денщика. Так и должно быть, чтобы не совершалось тайно зло в среде. Тогда и показалось это письмо с такими буквами: Ч. К. Н. Ш. М. Л. Ч. С. В. Б. Ш. Т. Ч. 3. Р. Ц. Г. X. Ч. Тогда приказал граф списать это письмо и буквы на бумагу и чтобы каждый носил его при себе, списывать должно смирно, без поспешности. Это святые молитвы во имя Отца и Сына и Святого Духа.
Ангел Божий, Хранителю мой Святый, на соблюдение мне от Бога с Небес данный, прилежно молю тя, ты мя днесь просвяти от всякого зла, сохрани ко благому диянию, настави на путь спасения направи. Отче наш, иже еси на небесах! Да святится имя Твое, да прийдет царствие Твое, да будет воля Твоя яко на Небеси и на Земли. Хлеб наш насущный даждь нам днесь и остави нам долги наши, яко же и мы оставляем должникам нашим, и не введи нас во искушение, но избави нас от лукавого. Богородице Дево, радуйся, Благодатная Мария, Господь с Тобою. Благословенная ты в женах и благословенен плод чрева Твоего, яко Спаса родила еси душ наших Живый в помощи Вышнего, в крове Бога небесного водворится. Речет Господеви: Заступник мой еси и Прибежище мое, Бог мой, и уповаю на него, яко тот избавит тя от сети ловчи, и от словесе мятежне, плещма Своима осенит тя и под крыле Его недеешися оружием обыйде тя истина Его. Не удоибся от страха ночного, от стрелы летящие во дни, от вещи во тме проходящия, от сряща и беса полуденного. Падет от стрелы твоея тысяща, и тма одесную тебе, к тебе же не приблизится, обаче очима твоими смотриши, и воздеяние грешников узриши. Яко Ты Господи, упование мое, Вышняго положил еси прибежище твое. Не приидет к тебе зло и рана не приблизится телесы твоему, яко Ангелом Свои заповесть о тебе, сохраните тя во всех путях твоих. На руках возьмут тя, да не когда приткнеши о камень ногу твою, на аспида и василиска наступиши, и попереши льва и змия. Яко на и я упова, и избавлю, и покрою, и яко позна имя мое. Воззовет ко мне, и услышу его: с ним есть и скорби, изму его, и прославлю Бога долготою дней исполню его, и явою ему спасение мое достойно, есть яко во истину блажите Тя Богородицу Присноблаженную и Матерь Бога Нашего Чеснейшую Херувим и Славнейшую без сравнения Серафим без истления Бога Слова рождщую Сущую Богородицу Тя величаем.
Это письмо показал нам Архангел Михаил через Бога нашего Иисуса Христа, оно послано в 1724 году в день Рождества Христова, оно от усего. Если у кого течет кровь из носа, приложи это письмо, и кровь прекратится. Или женщина мучается в родах - дайте ей в руки это письмо, и ей станет легче. Если же кто не верит в силу этого письма, то пусть положит его с боку своего неприятеля, и тот не сделает никакого зла. Или привяжет это письмо какому-нибудь животному и стреляет в него и не убьет. А кто носит при себе это письмо, то ни истящие пули, ни удар грома, ни огонь молнии, ни град, ни вода, ни золото, ни серебро, ни медь, ни железо, ни злой разбойник, ни лукавый чародей, ни лютый зверь, ни ядовитый змей никакого вреда не сделает. Это письмо написано золотом и послано на землю, сам Господь наш Иисус Христос велел списать это письмо и буквы на бумагу и чтобы каждый крещеный хранил его при себе. Во имя Архангела Михаила и Бога нашего Иисуса Христа. Аминь!".
"Спаси, Господи, нас, грешных и недостойных рабов Твоих, этим письмом буквами С. Г. К. П. Ж. Р. Г. 3. Б. Ф. Г. Ч. Н. Д. М. Г. С.
Люди, покайтесь в грехах своих, молитесь и просите прощения у Господа нашего Иисуса Христа и Матери Его Пречистой Девы Марии Ее заступления за нас грешных и недостойных рабов Твоих.
Ложась в постель идя на сон грядущий, знаменуй себя и постель крестным знамением, говоря слова:
"Спать ложусь, никого не боюсь. Мати Божая в головах, Ангелы по боках. Один Ангел усыпляет, другой Ангел звеселяет, третий Ангел мне скажет, что Господь во сне покажет. Ангел мой Христовый, храни мою душу и тело.
В руце Твоя, Господи Иисусе Христе Боже мой. Тебе предаю дух мой, Ты мя благослови, Ты мя помилуй и живот вечный даруй ми.
Огради мя, Господи Боже мой, Силою Честного и Животворящего Твоего Креста и сохрани от всякого зла, огня, меча, супостата врага. Во имя Отца и Сына и Святого Духа ныне и присно и вовеки веков. Аминь. Господи Боже наш Иисусе Христе Сыне Божий. Прости, заступи и помилуй нас, грешных и недостойных рабов Твоих".

Спілкувався з гостею редакції видань газети "Эхо" І. ГРИЦЕНКО


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 104 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2019. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира