СТУДЕНТИ ТЕЖ ОФОРМЛЯЮТЬ СУБСИДІЇ

Відомо, що кожен студент, який проживає в гуртожитку і прописаний в ньому, має право на отримання субсидії для відшкодування коштів оплати за гуртожиток.

На її оформлення мають право особи, яким виповнилося 18 років.

Студентка одного із житомирських вузів Аліна розповіла, що, попри довжелезну чергу, подала до районного відділу соцзахисту документи на субсидію, попередньо взявши в навчальному закладі довідки про доходи, місце проживання. Зараз вона чекає листа з відділу субсидій про призначення їй адресної безготівкової допомоги з оплати житлово-комунальних послуг. Якщо студент проживає на квартирі, можна також отримувати субсидію. У такому випадку потрібно укласти договір оренди з власником квартири і звернутися до органу соцзахисту.
Варто зазначити, що студент сплачує за гуртожиток в повному обсязі. Термін розгляду справи на отримання субсидії в соціальній службі - приблизно два місяці. В разі нарахування субсидії студенту буде зроблено перерахунок сплати за проживання.

І. КИСЛИЦЬКИЙ

 


Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 61 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира