КОЖНЕ ДРУГЕ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ БАТЬКИ ОТРИМУВАЛИ В ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ

Уже три роки на Житомирщині успішно функціонує сервіс, ініційований Мінюстом

який дає змогу батькам отримати свідоцтво про народження своєї дитини без черг та додаткових довідок безпосередньо в пологовому будинку.

Ця процедура відбувається протягом доби після того, як батьки визначаться з ім'ям новонародженого.
Упродовж 2018 року в 19-ти пологових будинках області батькам урочисто вручили 5023 перші документи для їхніх малюків. За три тижні нинішнього року такою послугою скористалися батьки 254 немовлят. Всього ж торік органами державної реєстрації (ДРАЦС) регіону зареєстровано 10661 народження. А отже, фактично майже кожне друге свідоцтво про народження матусі отримали, не виходячи з медичного закладу.
Крім того, працівники відділів ДРАЦС у медичних установах за бажанням батьків додатково приймають відповідні документи для реєстрації місця проживання малюків. У 2018 році батьками було подано 2074 такі заяви, що на 194 більше, ніж позаторік.
Такі показники обнадіюють і є переконливим аргументом на користь існування сервісів Мінюсту, які покликані зробити адміністративні послуги зручними і доступними кожному.

Алла БЛИЗНЮК

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 66 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира