АНАТОЛІЙ ПЕШКО - ЛЮДИНА З ДОБРИМ СЕРЦЕМ

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає все важче знайти того, хто здатен сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все ж таки є.

Анатолій Володимирович Пешко - наш відомий і шанований земляк, громадський діяч, політик, вчений, підприємець.

Він - академік і віце-президент Академії економічних наук, доктор економічних наук, академік  Академії  вищої школи  України, академік Академії соціального управління України, кандидат медичних наук,  член редколегії професійного журналу "Соціально-економічні проблеми і держава", член Національної спілки журналістів України. А ще Анатолій Володимирович Пешко один з тих, кому небайдужа доля простих людей. Коли я звернулася до нього за матеріальною допомогою на лікування, Анатолій Володимирович відразу відгукнувся. Завдяки йому я змогла пройти повний курс реабілітації у висококваліфікованих спеціалістів. Він і надалі допомагає мені як фінансово, так і в пошуку найкращих лікарів України.
Впевнена, що такий приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, ви  не просто даруєте матеріальні цінності, а й вселяєте радість і надію. Вважаю, що саме така людина, як Анатолій Володимирович Пешко, - людина честі, совісті, високих моральних цінностей, має право займати найвищі посади в Україні.
Саме завдяки таким людям, як Анатолій Володимирович, Україна зможе досягти миру та злагоди, а також соціальної стабільності та економічного зростання.

З повагою
Тетяна Володимирівна Малярчук , с. Буки Житомирського району

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 588 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2022. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира