У ЗАМОК-МУЗЕЙ РАДОМИСЛЬ - НА АУДІОЕКСКУРСІЇ

У вересні-жовтні цього року будуть започатковані аудіоекскурсії унікальним музеєм української домашньої ікони у Замку Радомисль.

Першими, хто безкоштовно відвідає інтерактивні екскурсійні маршрути, будуть школярі, студенти, військові Житомирщини та Київщини. Під час туру замком-музеєм Радомисль кожен відвідувач зможе самостійно рухатися за допомогою інтерактивної карти, прослуховуючи при цьому інформацію про локації та об'єкти за допомогою аудіогіда трьома мовами - українською, англійською та російською.
Унікальний проект буде реалізовано завдяки гранту від Українського культурного фонду, який музей отримав вперше.
Ізюминка проекту - це інтерактивна подорож для родини з дітьми. Автори проекту переконані, що програми музею складуть конкуренцію розважальним центрам, адже поєднання освітньо-пізнавальної подорожі з елементами гри-казки, проведенням часу на свіжому повітрі за містом стане гарним доповненням до вихідних з малечею.
Головною складовою проекту є соціальна - це можливість школярів, студентів та військових Житомирщини й Київщини безкоштовно відвідати аудіоекскурсії.
Місія проекту - покращення туристичної галузі в регіоні та в країні в цілому. Сучасна аудіосистема дозволить відвідувачам ознайомитися з культурою та мистецтвом українців, оцінити нові методи популяризації культури у замку-музеї Радомисль, а також самостийно планувати свій час та екскурсійний маршрут.

М. Воля

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 84 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира