БУДЕМО Ж РАЗОМ І В 2-му ПІВРІЧЧІ!

Час невблаганний. Не встигли читачі передплатити нашу газету на 1-ше півріччя, як уже пора оформляти її на друге. Причому робити це слід буквально зараз, бо передплата завершується вже 25 червня. Хто не встигне цього зробити, з 1.07 цього року залишиться без улюбленої газети. А нам так хочеться й надалі бути з вами!

Ми розуміємо, що не з нашої вини, а з вини недолугого керівництва "Укрпошти" абсолютно недоречно закрили безліч сільських відділень, скоротили багато листонош. Як результат, газети, особливо в окремі невеликі села, доставляються із запізненням, про що свідчать ваші численні скарги в редакцію. Зрозуміло, що ми з цим миритися не будемо. І не лише ми, а й газетярі усієї країни. А той же керівник "Укрпошти" п. Смілянський, як ми уже не раз повідомляли, такі скорочення пояснює, мовляв, збитковістю доставки ними друкованих видань як через транспортні затрати, так і через підвищення зарплат своїм працівникам. Але це, як ми теж неодноразово повідомляли, цілковита брехня. І він, і його зами й помічники отримують щомісячно близько мільйона гривень! Питається, за що? Що зробили вони, аби докорінно поліпшити справи у даній галузі? Абсолютно нічого. Тільки мало не щомісячно підвищують тарифи на свої послуги. Але, вибачте на слові, навіть останній дивак за таких умов зможе добитися бодай чогось. А чому ж той же п. Смілянський з "Укрпошти" керується не інтенсивними, а екстенсивними методами керівництва галуззю? Бо, мабуть, не тямить у цьому нічого. Скажімо, якщо попереднє керівництво "Укрпошти" встановлювало на оформлення передплати і доставку газет від трьох до п'яти відсотків отриманих від цього коштів, то новий бос встановив аж 30 відсотків, обібравши до останньої нитки нещасні газети. Встановив абсолютно незаконно. Чому ми так вважаємо? Бо на жоден наш запит, а також на запити керівництва шанованої і вельми авторитетної Національної спілки журналістів України той же п. Смілянський категорично відмовляється надавати калькуляцію затрат на оформлення передплати і доставку газет. Відмовився, бо ті ж катастрофічно високі тарифи надумані, висмоктані з пальця. А міністр інфраструктури Кабміну такий же недолугий урядовець п. Омелян у всьому підтримує очільника "Укрпошти", котрий міг би й поділитися і своєю, і своїх замів і помічників мільйонними зарплатами з тими ж нещасними листоношами, котрі мало не в більшості своїй і так працюють на півставки за копійки, обслуговуючи таку ж, як і раніше, кількість своїх клієнтів. Сором, та й годі!
Що ж стосується місцевих поштових начальників, то що вони можуть зробити всупереч волі свого київського боса, котрому вже давно пора на звалище.
Ми недарма так детально зупинися на проблемі доставки газет. Дуже сподіваємося, що, на відміну від колишнього президента Порошенка, новий, Зеленський, таки займеться даною проблемою і в шию гнатиме таких прийд, як смілянські, коболєві і єжи з ними. Адже в ході жорстокої інформаційної війни між Україною і Росією знищувати таким чином українську пресу - це справжній злочин. І ті, хто винен у цьому, мають бути обов'язково покараними.
А тепер ближче до теми сьогоднішньої розмови з вами, шановні читачі. Так, станом на 5 червня ц.р. продовжили передплату на "Эхо" всього трохи більше 53 відсотків з вас. І якщо андрушівці, житомиряни, хорошівці, черняхівці, лугинчани, олевчани, пулинці йдуть попереду з передплатою, то в інших районах ситуація є невтішною. Не подобається наша газета? Але чому ж тоді в перелічених вище ра¬йонах вона подобається читачам?
Ситуацію з доставкою обов'язково поліпшимо. Адже новій владі навряд чи захочеться сваритися з пресою. Що ж стосується "Эхо", то ми й надалі даруватимемо читачам цікаві злободенні публікації. Через громадську приймальню шеф-редактора газети В. Яцкевича теж і надалі захищатимемо попрані чиновниками ваші законні права й інтереси. Що робили й раніше. Окрім того, в ході підготовки до дострокових парламентських виборів обов'язково знайомитимемо вас з передвиборними програмами кандидатів у нардепи, аби ви змогли обрати найдостойніших.
Одним словом, як би не було важко вам фінансово, постарайтеся все ж таки відшукати можливість продовжити передплату на нашу газету. Якщо за браком коштів не на все 2-ге півріччя одразу, то бодай хоча б на квартал. Ніби в кредит. У будь-якому разі ми вам компенсуємо ці витрати безплатними актуальними для вас юридичними консультаціями досвідчених спеціалістів, за котрі з вас на місцях заправлять шалені кошти.
Разом ми з вами - величезна сила. Отож давайте спрямуємо цю силу на те, а би з допомогою найтиражнішої газети області "Эхо" ми разом з вами змогли викорінювати з нашого буття все те, що заважає нам нормально жити і працювати.
Дякуємо за довіру і підтримку!

За дорученням колективу редакції її шеф-редактор В. Яцкевич

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 79 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира