БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ: НАША МЕТА – ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК У КОЖЕН ДВІР

У багатоповерхівці за адресою вул.Лесі Українки, 47 у Житомирі мешкає близько сотні дітей різного віку.

Віднедавна у них з’явилася нова ігрова зона, облаштована сучасним дитячим майданчиком, який подарував Фонд Родини Розенблат у рамках програми «Щасливе дитинство».

З нагоди відкриття майданчика у дворі влаштували справжнє свято. Найбажаніші гості на ньому – діти. Для них лунає музика, аніматори проводять конкурси та ігри. І поки батьки тішаться подарунком і діляться враженнями, діти вже випробовують майданчик разом з друзями.

«Наша мета – дитячий майданчик у кожен двір. Не просто в цей чи у якийсь інший, а саме в кожен - наголошує засновник Фонду родини Розенблат, Борислав Розенблат. – Діти мають зростати повноцінно, бути здоровими. Це майбутнє міста, майбутнє країни, заради якого ми працюємо щодня. Завдяки програмі «Щасливе дитинство», яку започаткували 5 років тому, вже близько 40 багатоповерхівок мають сучасні дитячі майданчики і ми на цьому не зупиняємось».

«Я вдячна усім матусям, які зорганізувалися навколо розв’язання цього питання і підтримали ініціативу. Дякую татусям, які допомагали зі встановленням майданчика. Це була така колективна робота. Безмежно дякую Фонду Родини Розенблат та його засновникам, які не лишилися осторонь нашого звернення і як результат – маємо такий чудовий майданчик. Можливо, для когось це просто майданчик, але для сімей, де виховуються такі особливі дітки як мій син Артемчик – це можливість гратися і відпочивати поблизу дому в колі однолітків, своєрідні тренажери на свіжому повітрі, - говорить мешканка будинку Оксана Стафій. - Такі речі роблять життя дітей яскравим, дарують нові емоції та враження».

Нагадаємо, що 25 червня у Житомирі відкрили інклюзивний спортивний майданчик за адресою вул.Київська, 13, де можуть займатися люди з інвалідністю. Його збудували за ініціативи народного депутата Борислава Розенблата, який залучив на спорудження 12 великих спортмайданчиків у місті 20 мільйонів коштів субвенції із державного бюджету.

«Ще з коледжу мене навчали: «Куди приходять будівельники – починається життя», але там де лунає дитячий сміх – воно безумно продовжується. Стратегія мого життя – приносити користь. Дуже хочеться, щоб люди не просто бачили зміни, а відчували їх: якісна вода, відремонтовані дороги, дитячі майданчики, проведення благоустрою, заміна вікон, утеплення будинків – це якість нового життя, на яку заслуговує кожен», - каже засновник Фонду Родини Розенблат, Борислав Розенблат.

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 110 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира