ЩАСЛИВИХ УКРАЇНЦІВ МАЄ БУТИ БІЛЬШЕ

Шість вантажних вагонів з речами, які допоможуть оновити і зробити комфортнішим перебування пацієнтів у своїх стінах, отримав Житомирський перинатальний центр.

Це сучасні багатофункціональні ліжка, естетичні простирадла і новенькі пухкі подушки, які повністю замінять ті, що були в центрі, а ще велика кількість інвентарю - від посуду до пральних машин, холодильників, кухонних електроплит, стерилізаторів і такої собі "міні-електростанції" - генератора, який у випадку припинення енергопостачання в змозі забезпечувати електроенергією весь центр протягом не однієї доби.
Увесь цей вантаж пройшов чималий шлях з Італії через одеський порт, Київ, поки опинився за місцем призначення - у Житомирі. Ця гуманітарна допомога надійшла в рамках гуманітарних проектів, які здійснюються Міністерством оборони США по всій Україні.
Житомирський перинатальний центр, як давній партнер відомства, отримує суттєву допомогу вже втретє. У 2008 році американською стороною уже були виділені кошти на утеплення, оформлення фасаду та приймального відділення центру, наступна допомога була здійснена у 2012 році - області було передано карети швидкої допомоги. Гуманітарна допомога, яка надійшла нині, оцінюється у суму більш як 2 мільйони гривень.
У церемонії передачі цінного вантажу взяли участь т.в.о. голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник відділу оборонного співробітництва Посольства США Роберт Пітерс, головний лікар Житомирського перинатального центру Юрій Вайсберг, т.в.о. начальника управління охорони здоров'я ОДА Сергій Березовський, лікарі центру.
Виступаючи на церемонії передачі, Ярослав Лагута сказав: "Ми дуже вдячні нашим партнерам за ту допомогу, яку вони надають перинатальному центру вже не один рік, адже сьогодні ми отримали суттєву підтримку для покращення побутових умов пацієнтів. Успішні пологи - це і висококваліфіковані працівники, і необхідне медичне обладнання, і умови, в яких перебуває жінка. Сподіваюся, що така співпраця буде продовжуватися й надалі".
Батько трьох дітей, полковник збройних сил Сполучених Штатів Америки Роберт Пітерс високо оцінив житомирських лікарів і сказав: "Аплодую стоячи вашій невтомній праці. Щасливих українців має бути більше, сподіваємося, що ті речі, які ви сьогодні отримали, допоможуть підвищити комфорт перебування тут ваших пацієнтів". Роберт Пітерс завірив, що подальша співпраця буде продовжуватися.
Як зазначив головний лікар перинатального центру Юрій Вайсберг, гуманітарна допомога давніх партнерів є вкрай важливою, адже дає змогу суттєво поліпшити умови роботи лікарів, персоналу та пацієнтів центру, оскільки бюджетні кошти у зв'язку з їх недостатністю покривають лише витрати на лікувальні засоби.

Наталія Іваненко

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 93 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира