ІТАЛІЙ БУНЕЧКО, ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОДА: «МИ НАВЕДЕМО ЛАД В УСЬОМУ!»

В середу 28 серпня новий голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко зустрівся з представниками центральних та місцевих ЗМІ

і поділився під час своєї першої прес-конференції з журналістами планами та пріоритетами в роботі, розповів також про реорганізацію ОДА та очікувані кадрові зміни. Нагадаємо, цей досвідчений фахівець органів Служби безпеки України, кандидат юридичних наук був представлений Президентом України Володимиром Зеленським в якості керівника облдержадміністрації під час перебування в м. Олевську на нараді з приводу незаконного видобутку бурштину на Житомирщині.

А розпочав своє спілкування з представниками медіа новий очільник ОДА з попередження про те, що він не має жодного зв'язку з відомою особистістю І. Коломойським та жодного разу не був замішаний у будь-яких корупційних зв'язках, на що, мовляв, натякається "у фейкових Інтернет-повідомленнях".

- За роки служби в СБУ, - запевнив Віталій Іванович, - жодні перевірки не довели мою причетність до корупційних скандалів. На відповідній співбесіді мені запропонували очолити Житомирщину та навести тут лад. Я з честю прийняв цей виклик і зроблю все можливе, щоб не підвести команду Президента України, яка мене підтримала. Ми наведемо лад у цьому бурштиновому хаосі і в інших хаосах, які існують на Житомирщині! З корупцією ми боротимемося по всіх напрямках нещадно.

Голова ОДА розповів також, що вже ініціював аудит усіх лісгоспів на Житомирщині. Зміни в цій галузі, мовляв, розпочнуться з державного рівня і продовжаться далі на обласному рівні. Керівник області доручив також переглянути і всі об'єкти капітального будівництва на предмет відповідності реальній їх вартості.

Автор цих рядків передав очільнику ОДА пропозицію редакції видань найтиражнішої в області газети "Эхо" звернути пильну увагу і на такий незаслужено забутий напрямок, як добування торфу. Адже на Житомирщині цього енергетичного ресурсу чи не найбільше в Україні. Віталій Іванович поставився до цієї пропозиції схвально і записав її.

Між іншим, через певний проміжок часу завдяки тому, що серед присутніх на прес-конференції представників громадськості виявилися й дуже нетерплячі особи, які перекрикували одне одного, зустріч з представниками ЗМІ через той галас загрожувала перетворитися на балаган. Не стримували їх навіть зауваження присутніх журналістів. Врешті після кількох прохань дотримуватися елементарної культури поведінки В. Бунечко гарно поставленим голосом повернув течію прес-конференції в нормальне русло. Після того він запевнив усіх присутніх, що в своїй діяльності він відкритий як для журналістів, так і для громадськості.

- А ось для реального визначення проблем на місцях, - повідомив Віталій Бунечко, - я буду навідуватися в райони без попереджень, несподівано. І новим керівникам районів радитиму перейматися проблемами в своїх районах таким же чином. Я вже відвідав так Попільнянський район, де ознайомився з роботою лісового підприємства, а також з "ремонтом" школи у Квітневій сільській ОТГ. І разом з народним депутатом Дмитром Костюком ми несподівано для району відвідали Ємільчинську ОТГ, де побували на підприємствах та вислухали проблеми інвесторів.

Побував я і в санаторії "Тетерів", де в жахливих умовах проживає 107 переселенців. (До речі, про ті умови - "Стираем в речке, готовим на костре, туалет в кустах", - повідомила газета "Эхо". - Ред.). Зараз у них вже є світло, запрацювала й каналізація.

Плануємо завершити і реконструкцію стадіону "Полісся". При цьому тим, хто відповідає за це, доведеться завершувати ремонтні роботи за ті кошти, які вже виділені на реконструкцію, нових не буде. А ті люди, які були там помічені у можливих корупційних схемах, відповідатимуть перед законом!

Заявив очільник ОДА і про кадрові зміни в обласній адміністрації. Зокрема вже має три заяви на звільнення від усіх колишніх заступників голови.

- Зараз спеціальна комісія в Офісі Президента України, - повідомив В. Бунечко, - розглядає кандидатури на посади нових заступників голови ОДА. Запропонував я залишити посаду і начальнику управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Р. Крисюку. Уважно розглянемо й інші управління. Перезавантаження Житомирської облдержадміністрації відбудеться!

До речі, Житомирщина є єдиною областю в країні, де вже немає старих голів РДА. Тому пропонуємо усіх свідомих громадян подавати на розгляд свої документи на ці посади до проекту "Соціальний ліфт", відкритий для кожного жителя Житомирщини, який не побоїться труднощів, телекамер та журналістів. А найголовніше - готовий боротися з корупцією на всю свою потужність.

- Створюємо ми й патронажну службу, - зазначив Віталій Іванович, - де передбачена посада прес-секретаря, щоб висвітлювати мою роботу, аби вона була максимально публічною і прозорою!

Документи від бажаючих на дану посаду приймаються до 10 вересня, після чого ОДА визначиться з кандидатурою. Резюме з мотиваційним листом надсилати на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

На прес-конференції побував П. САДЧЕНКО

ВІД РЕДАКЦІЇ. Які ж враження отримали присутні від першої офіційної прес-конференції нового глави ОДА? Принаймні наш кореспондент побачив і відчув в особі Ваталія Бунечка ділову, рішучу і разом з тим з належним почуттям гумору особистість. Врешті давайте почекаємо традиційних 100 днів. Чи підтвердяться такі журналістські припущення? І чи відбудуться бодай якісь позитивні зміни у нас на Житомирщині?


 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 156 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира