ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО СЕБЕ?

наш земляк зцілює травами та посилює біополе

...Жінка хворіла довго і важко. Мужньо витримувала болісне лікування, дорогі операції. Аж поки медики остаточно не розвели руками:
- Більше нічим допомогти не можемо. Ви ж самі розумієте: хвороба невиліковна...

Тоді хтось із друзів порадив звернутися до травника.
- А чому б і ні? - подумала. - Все одно кінець один, то, може, хоч болі зніме...
Відтоді минуло років десять. Та жінка (просить її імені не називати) спокійно собі живе, їздить на роботу, наводить лад у своїй квартирі в місті та на дачі за кілька десятків кілометрів. З травником Петром Артемовичем (назвемо його так) підтримує дружні стосунки, дуже вдячна за збереження життя.

СПАДКОВЕ ВМІННЯ

Таких пацієнтів у Петра Артемовича десятки, якщо не сотні. Він лікує травами, які сам збирає у поліських лісах (добре знає, яке зілля від чого допомагає), та ще має здатність посилювати біополе. Певне, успадкував це від предків: кажуть, що людям допомагали прабабуся по лінії матерії та бабуся по лінії батька.
Прабабусі він не знав. А от бабусю пам'ятає добре. Ще зовсім малим він тихенько сидів у куточку їхньої сільської хатини і дивився, що вона робить. Він сам відчував, що і де в людини болить, і спостерігав, як бабуся той біль знімає...

...А ЩО КАЖЕ НАУКА?

Так, нас усіх виховували матеріалістами. Ми звикли вірити в хімію, фізику, біологію... Та, на жаль, сьогодні наука може пояснити не все, що діється навколо. Вчені кажуть: "Про далекий космос ми знаємо більше, ніж про самих себе". А оскільки про космос ми знаємо дуже мало, то можна тільки уявити, скільки знаємо про себе...
І ще: якби років 150 тому сказати найбільшому вченому, що концерт, який проходить у Парижі, буде видно в Києві, він би не повірив. А сьогодні це реалії, без жодної фантастики.
То чи не час уже відкинути твердження деяких науковців, що те, чого вони не знають, просто не існує?..

ВІН ВІДЧУВАВ АТОМИ

Отож Петро Артемович вперше звернув увагу, що може бачити світ глибше, ніж інші люди, під час аварії на Чорнобильській атомній станції. Був тоді хіміком-дозиметристом. Інстинктивно відчував впливи радіації, знав про їх тяжкі наслідки, бачив несправності в апаратурі. Про все доповідав начальству. Але за це його тільки сварили, карали або просили до батечка ніде і нікому такого більше не говорити, бо всім буде погано...
Більше того, у військовій школі, де їх навчали працювати з дозиметричною апаратурою, він, уперше в житті тримаючи в руках новітній прилад, помітив, що методика його застосування хибна, і підказав, як її змінити. Сказав про це капітану, той мовчки забрав прилад, і на деякий час питання затихло. А місяців через два військовим видали вже нові прилади з новими інструкціями, а капітана підвищили в званні.
- Навіть сучасний американський фільм "Чорнобиль", що здобув світове визнання, - сумно усміхається Петро Артемович, - розповідає далеко не все...

ЯКЩО Є ПРИРОДНИЙ ДАР - ЙОГО ТРЕБА ВИКОРИСТОВУВАТИ...

Та в ті ще молоді роки Петро Артемович на свої особливі здібності уваги не звертав. Прозріння прийшло пізніше, коли помітив, що іноді несподівано приходять думки, котрі виявляються пророчими.
Коли працював інженером-конструктором на одному з провідних підприємств Житомира, біля прохідної зустрівся з дружиною свого начальника.
- Сьогодні о пів на п'яту буде дощ, - сказав він, привітавшись. Наступного дня начальник допитувався в нього дуже довго:
- Ну як ти знав? Скажи, як ти знав, що рівно о пів на п'яту хлине злива?
Пояснити не міг, тому відбувся жартом:
- А мені песик підказав, що пробігав повз: чотири рази сповна хвостом крутнув, а п'ятий наполовину...
Тож коли під лозунгом перебудови підприємство, що було єдиним такого профілю в колишньому Радянському Союзі, знищили, Петро Артемович іншої роботи шукати не став, почав допомагати людям. Адже мав дар бачити чужі негаразди і знав, як їх усунути.

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА ЖИТТЯ

Не роби іншим погано, роби добро собі  - це правило завжди було головним у його житті. А тепер набуло особливої ваги. Такий уже закон дійсності: якщо лікуєш когось, то забираєш на себе частинку його болю. У Петра Артемовича радість від того, що зумів людині допомогти, перевищує запозичений біль. Звідси ще одне правило: життя не має бути легким, має бути цікавим.
За лікування він ніколи не вимагає грошей. Адже добре знає: неправедні статки завжди стануть кісткою в горлі. Прикладів такого може навести десятки. Один керівник, скажімо, за хабарі збудував три потужних особняки (собі і дітям), придбав кілька дорогих іномарок... І що з того?.. Дружина важко захворіла, один син загинув у бандитських розбірках, другий опинився в тюрмі, а сам багатій спився. Тому ні грошей, ні слави Петро Артемович не любить: каже, що це тільки заважає жити...

ЧОМУ ЛЮДИ НЕ ВМІЮТЬ СЕБЕ БЕРЕГТИ?

Хвилює Петра Артемовича тільки недбале ставлення багатьох людей до природи і свого здоров'я. Найчастіше не йдуть вчасно до лікаря, не дотримуються призначень. Іноді лікують себе самі, не порадившись ні з лікарем, ні з нетрадиційним медиком, і цим тільки завдають собі шкоди. І таких пацієнтів у Петра Артемовича теж багато.
Одній жінці, наприклад, через хворобу видалили метр кишечника. Довго лежала в лікарні, потім прийшла до нього. За якийсь час вдалося здоров'я відновити. І раптом - тривожний дзвінок:
- Приїжджайте негайно, врятуйте, їй дуже погано!..
Врятував. Виявляється, причиною раптового сильного ускладнення стали огірки. Жінка десь прочитала, що для здоров'я кишечника потрібно щодня з'їдати по 3 кілограми огірків. І, ні з ким не порадившись, розпочала самолікування.
Є й випадки набагато сумніші. Ще одну жінку дуже мучили головні болі. Лікувалася в лікарні, ходила до травника. Та не вистачало терпіння виконувати всі рекомендації до кінця, хотіла вилікуватися негайно. Тому й об'їздила 26 монастирів різних вірувань на території колишнього Радянського Союзу. Наслідки катастрофічні: головні болі посилилися, жінка часто впадає або в безпам'ятство, або в агресію. Тепер уже її вилікувати неможливо.
- Біда в тому, - говорить Петро Артемович, - що нині з’явилося багато сект, різних об'єднань, котрі нічого зробити не можуть, але дуже себе рекламують, щоб заробити гроші. А люди їм вірять і втрачають своє здоров'я і кошти.

ЗДОРОВ'Я ДАРУЄ ПРИРОДА

А сам Петро Артемович своє здоров'я шукає в світанкових лісах, на зелених галявинах, у туманах понад тихими чистими озерами, де збирає свої трави. Раніше дуже любив уранці ходити босоніж по росі. Тепер не ходить: після пікніків гультяї залишають багато розбитих пляшок, тож можна поранити ноги... А трави він збирає найчастіше в полудневу спеку: тоді рослини найбільше концентрують лікарські речовини і цілющу силу: і деревій, і вереск, і чебрець, і інші. Саме такі вони відводять хвороби, з якими навіть лікарі іноді не можуть впоратися...


Людмила Натикач, заслужений журналіст України

ВІД РЕДАКЦІЇ. Все тут написане правда, немає жодного вигаданого факту. Розповідь травника про те, яких правил слід дотримуватися, щоб почуватися краще, які трави і коли слід вживати, продовжимо в наступних випусках. Якщо у вас є проблеми, які ви хотіли б вирішити за допомогою Петра Артемовича, викладіть їх коротко в листі або в телефонному дзвінку до редакції і залиште свої контактні дані. Всі ваші звернення будуть передані Петру Артемовичу.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 154 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира