ТРИКОЛІРНИХ ЗА ЧИМАЛІ КОШТИ ПРИДБАВАЛИ МОРЕПЛАВЦІ!

З давніх-давен вважається, що енергетика кішки здатна суттєво впливати на життя свого господаря.

Деякі кішки в змозі настільки посилювати енергетичні потоки в житло, що виступали навіть в ролі талісмана. Багато в чому характер цього впливу залежить, як було встановлено цікавими спостереженнями, й від окрасу вихованця.

Скажімо, білі або сірі кішки допомагають, виявляється, в любові. Завдяки улюбленцям з таким забарвленням в родинах менше конфліктів та сварок. Сім'ї зі світлими кішками набагато міцніші, ніж інші. Вважається, до речі, що такі кішки допомагають і тим, хто знаходиться в пошуках своєї другої половинки. Кажуть, якщо запросити в гості того, хто подобається, то біла кішка допоможе прив'язати цю людину до себе. Зникне і дисгармонія, якщо подарувати білу або сіру кішку людині, яка дорога.
А ось руді кішки приносять удачу в фінансовій сфері. Між іншим, подібний окрас у багатьох культурах вважався грошовим, бо дуже схожий на золотий. Якщо хтось хоче досягти успіху в справах та отримати підвищення на роботі, заводьте рудих кішок, які є щасливим талісманом, що вбереже від непотрібних грошових витрат!
А ось пресловута чорна кішка, попри всі забобони, - це найкращий для дому та сім'ї оберіг. Ці чотирилапі улюбленці оберігають будинок від недобрих намірів, псування, пристріту та хвороб. В принципі це універсальне забарвлення, бо чорна кішка здатна впливати на всі сфери діяльності господаря та його родини, недаремно ж з такими кішками пов'язано чимало позитивних прикмет та забобонів. Дуже гарним знаком є й прихід чорної кішки до вашого дому - удача не забариться!
Справжнісіньке диво і триколірні кішки. Люди, в яких вони живуть, стають щасливими, адже вони дарують величезну удачу будь-кому, з ким триколірні кішки живуть під одним дахом. До речі, в Японії такі кішки вважаються найціннішими. Раніше їх придбавали за великі кошти мореплавці.

Записав І. ГРИЦЕНКО

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 136 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира