ЯК УНИКНУТИ ІНФАРКТУ

У попередніх номерах нашої газети ми розповідали про житомирянина Петра Артемовича, котрий вміє лікувати травами та налаштовувати біополе.

До нього звертаються за допомогою не тільки з нашої області, а й з Києва, Одеси, Миколаєва, Рівного та інших міст України. І ми вже друкували кілька його універсальних рецептів. Тож сьогодні продовжуємо розмову, адже листів на цю тему надійшло багато.

"Шановний Петре Артемовичу! - пише Галина Р. з Романівського району. - У мене дуже болить серце. Зверталася до лікарів, лікувалася в лікарні - нічого не допомогло...".


"У моєї матері дуже болить голова, - звертається Любов К. з Коростеня. - Болить так, що вона втрачає свідомість. Порадьте, як її лікувати. Мама ще молода пенсіонерка, і ми її дуже любимо...".


На це Петро Артемович відповів:
- Болить серце, болить голова - це не діагноз. Такі симптоми можуть викликати десятки різних хвороб, і кожна з них вимагає свого лікування. Тому потрібно звернутися до лікаря і точно встановити захворювання. Тоді вже і я зможу індивідуально допомогти цілющими травами.
А поки що хочу порадити, як применшити шкідливу дію склеротичних бляшок. Саме вони часто закупорюють судини і серця, і головного мозку і викликають біль у серці та голові, сприяють розвитку інших хвороб. Мало того, склеротичні бляшки, якщо їх не лікувати, можуть призвести до інфаркту чи інсульту.
Щоб запобігти склеротичним змінам у серці, потрібно зібрати такі трави: корінь кульбаби -  частина, корінь пирію - частина, барвінок - 0,3 частини, верес - частина, квіти арніки гірської - 0,3 частини, квіти бузини - 0,5 частини, квіти конвалії - 0,2 частини, квіти глоду - 0,5 частини, гадючник в'язолистний, або, як його інакше називають, таволга - 0,5 частини. Все підсушити, подрібнити, старанно змішати. Вранці одну столову ложку цієї суміші залити 350-450 мілілітрами окропу й настояти протягом 2-4-х годин. Потім настій відцідити і за 3-4 рази випити протягом дня - краще за 5-30 хв до вживання їжі. Пити настій потрібно три тижні, потім зробити на 5-10 днів перерву і знову повторити.
Багатьох цікавить, де можна взяти потрібні трави? Насамперед в аптеці. Можна купити й на базарі: люди знають про цілющу силу трав, часто їх збирають і продають. Можна зібрати й самим. Звичайно, не квіти глоду, бузини та конвалії, адже весна вже минула. А от коріння кульбаби та пирію ще можна накопати. Слід тільки пам'ятати, що коріння пирію треба брати біле, а не коричневе: білий колір - у молодої рослини, а значить, більш цілющої.
Можна ще збирати і верес, тільки краще брати не квіти, а їхні пуп'янки - вони значно корисніші.

Людмила НАТИКАЧ

ВІД РЕДАКЦІЇ. Якщо у вас є проблеми, які ви хотіли б вирішити за допомогою Петра Артемовича, викладіть їх коротко в листі або за телефоном редакції (0412) 55-09-58 (Валерій Олексійович) і залиште свої контактні дані. Всі ваші звернення будуть передані Петру Артемовичу.

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 267 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира