ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ УСЛАВЛЕНОЇ 95-Ї БРИГАДИ НА СТОРІНКАХ "ДОБИ НЕСКОРЕНИХ"!

Минулої п'ятниці в 25 гарнізонному Житомирському Будинку офіцерів відбулася презентація доленосної книги про захисників України "Доба нескорених: поступ нації"

відомого українського письменника з Житомирщини, лауреата премії ім. Василя Земляка Ярослава Марищенка. "В новій книзі Ярослава Семеновича розповідається про нелегкі бойові дороги на Сході України нашої уславленої 95-ї бригади, яку в той буремний час очолював досвідчений командир Михайло Забродський, - характеризуючи твір Марищенка, зазначив заступник командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України полковник О. Б. Пухальський. - Велика подяка Вам, Ярославе Семеновичу, за розповідь про вояків-достойників, які у 2014-2015 роках винесли на своїх плечах весь тягар війни. Їхні розповіді потрібні живим, щоб люди пам'ятали про загиблих, поранених і усіх тих, котрі не зронили своєї честі. На них мають рівнятися ті, хто приходить захищати країну!".

- Пекуча рана Вітчизни - Донбас кровоточить, забираючи людські життя та спалюючи світлі мрії та надії не ліпше майбутнє, - сказав у своєму виступі Ярослав Марищенко. - Сподіваюся, що і написане мною, змусить також зрозуміти політиків, що досить давати тільки обіцянки, а пора робити все, щоб дійсно настали мир та злагода в нашій країні. Я в свою чергу дуже дякую тим воякам, котрі під час наших зустрічей розповідали не лише про себе, а й з біллю в серці про своїх побратимів, які не повернулися додому!

Найвищу оцінку книзі свого колезі надав також відомий український прозаїк, учасник АТО Григорій Цимбалюк.

- Книга "Доба нескорених: поступ нації" є концентрованим згустком правди про події на Сході. Це та правда, про яку вже годі буде домовитися історикам, щоб прибрехати та явити світові якісь перекручені факти, але зручні для розуміння тих подій, що відбувалися і досі відбуваються на Сході. Це дуже важливо, тому що дана книга - це практично свідчення із полум'я війни. Вони тепер зафіксовані і дарма вже намагатися сьогодні їх перекрутити. Важливо також те, що у Ярославових книжках показано справжніх героїв. І що дуже важливо: коли дехто каже, що українська ідея, мовляв, не спрацювала, то це від лукавого. Адже, яка ще повинна бути ідея в людини, коли вона бере до рук зброю і стає на захист Батьківщини! І це яскраво описано шановним автором.

Як і повідомляла журналістам найтиражнішої в області газети "Эхо" та суспільного мовлення UA: Житомир директор будинку офіцерів Лариса Вовкогон, на дану теплу і хвилюючу зустріч прибули також і деякі герої "Доби нескорених...". Зокрема, це - капітан Костянтин Султан-Богомаєв, який отримав тяжке поранення та все ж залишився у військовому строю, лейтенант запасу Сергій Голяк, який разом з іншими киборгами тримав до останнього Донецький аеропорт, Вадим Мамчур, який гідно воював у декількох боях, це - військовий лікар підполковник В'ячеслав Виговський, якому дякували поранені вояки під Савур Могилою, Степанівкою, Попасною та просто мирні жителі.

Супроводжувалася зустріч гарними українськими піснями у виконанні ведучих презентації - музикантів військового оркестру 95-ї окремої десантної штурмової бригади Ірини Берегової та Миколи Рябенького. Від командування ДШВ Збройних Сил України Ярославу Семеновичу Марищенку за книгу "Доба нескорених: поступ нації" вручена Подяка.

П. САДЧЕНКО

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 118 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира