ГОЛОВА ОДА В. БУНЕЧКО: «РОЗВИВАЙМО ЖИТОМИРЩИНУ РАЗОМ!»

У літньому театрі "Ракушка" в Житомирі минулої п'ятниці відбулася звітна прес-конференція очільника Житомирської ОДА Віталія Бунечка, присвячена року його перебування на посаді.

Обговорювалися такі важливі для Житомирщини напрямки, як децентралізація, коронавірус, будівництво, лісові пожежі, бурштин, відновлення екосистем, економіка, освіта, спорт. - Житомирщина завжди була лідером децентралізації, - розпочав свій виступ Віталій Іванович. - Я обіцяв, прийшовши на посаду, що ми збережемо такі темпи. І мені надзвичайно приємно звітувати про те, що ми так і залишаємося лідером у децентралізації. В результаті спілкування з громадами перспективний план формування громад у Житомирській області був визнаний одним з найкращих планів у країні. Кінцевий варіант передбачає створення 66 громад. Узгоджено утворення 4-х нових районів, а саме Житомирського, Бердичівського, Новоград-Волинського та Коростенського. Щодо Малинського району. Я розумію хвилювання жителів Малинщини, однак необхідно зосередити зусилля на розвиток об'єднаної територіальної громади, яка буде створена в кінці жовтня на принципах добросусідських відносин. А сама Малинщина увійде до Коростенського району.
В. Бунечко запевнив, що робиться все, щоб з 1 вересня школярі навчалися за партами, а самі школи будуть повністю забезпечені дезінфікуючими засобами, закуплені вже й нові харчові блоки.
- Зараз міністерствами освіти і науки та охорони здоров'я під керівництвом уряду України розробляється відповідна методологія навчання в школах, - зазначив Віталій Бунечко. - Нагадаю також, що Житомирщина стала першою в Україні областю, яка прийняла на себе удар коронавірусної інфекції. На боротьбу з цим лихом було використано 119 мільйонів гривень. Наразі Житомирщина забезпечена усім необхідним для подолання цієї інфекції. У нас зараз немає потреби купувати якесь додаткове обладнання. Але ми плануємо також будувати інфекційну лікарню, можливо, в Житомирському районі.
Говорилося також під час звіту і про весняне лихо в області - лісові пожежі.
Очільник ОДА пообіцяв, що для тих 12 сімей, яких пожежі позбавили житла, будуть побудовані будинки. Категорично заперечив він і думку про те, що лісові пожежі могли статися з метою розчищення певної території для нелегального видобування бурштину.
- До того ж запевняю усіх, - зазначив Віталій Іванович, - що нелегального видобутку бурштину в області вже немає. Наразі готується понад двадцять ділянок на аукціон для видобутку бурштину легально!
Окрему увагу приділив
очільник ОДА під час свого звіту і роботі управління Держгеокадастру області. Розповів про численні нарікання жителів області і зокрема атовців на неотримання землі.
- Люди обов'язково отримуватимуть земельні ділянки в законний спосіб. Я вкотре також хочу повторити, що ні один воїн АТО, ні пенсіонер АТО при цьому не постраждають! - сказав В. Бунечко.
Не обійшовся річний звіт голови ОДА і без розмови про реконструкцію нашого центрального стадіону. Віталій Бунечко сподівається, що вже за місяць вдасться завершити основні роботи.
- Маємо велику надію, - сказав він, - що "Полісся", яке потрапило до 1-ї ліги, гратиме вже на своєму стадіоні! Та для повного завершення робіт може знадобитися ще 70-100 мільйонів гривень. Мені потрібно добудувати те, що є, та ввести це в експлуатацію, щоб "Полісся" змогло грати.
Після того, як Віталій Бунечко закликав усіх розвивати Житомирщину разом, він повідомив і про свою найбільшу перемогу за рік.
- Минулої суботи я одружився. Це моя найголовніша перемога! Дружина моя - львів’янка Альона.
Дана перемога В. Бунечка була відзначена одностайними оплесками присутніх.

На прес-конференції побував П. САДЧЕНКО

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 82 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира