КЕРІВНИК ЖЛГЗ СПРОСТОВУЄ ЧУТКИ ПРО ЗАВОД:ПІДПРИЄМСТВО ПРАЦЮЄ У НОВОМУ ФОРМАТІ

Останнім часом в Інтернеті та соціальних мережах ширяться чутки про серйозні фінансові труднощі Житомирського лікеро-горілчаного заводу, який будь-якої миті може оголосити про своє банкрутство.

Інші "неофіційні джерела інформації" говорять про нібито продаж підприємства за безцінь, мовляв, його існування стоїть під питанням.
Новопризначений директор заводу Руслан Лущай запевняє, що ця інформація не відповідає дійсності та, ймовірно, розповсюджується зацікавленими у зникненні потужного конкурента особами.

"Працюю на підприємстві вже чотири місяці. Постійно дивуюся розповсюдженню відверто брехливої інформації. Наразі ЖЛГЗ переживає непрості часи у зв'язку з відверто неконструктивною діяльністю попереднього керівника. Попри це підприємство здійснює свою господарську діяльність, сплачує значний обсяг податків до бюджету та постійно знаходить нові ринки збуту", - прокоментував він.
Варто сказати, що економічна ситуація ЖЛГЗ до моменту призначення нового керівництва дійсно була складною. На той час підприємство стикнулося з низкою серйозних проблем: неможливість виготовлення продукції, блокування та арешт рахунків, нарахування штрафів, позови до суду, не видавалася акцизна марка на виготовлення лікеро-горілчаної продукції та векселі на отримання спирту, загроза відключення від енергопостачання. І без того складну ситуацію погіршив карантин. Тому і довелося новому керівництву ДП "ЖЛГЗ" щодня вирішувати надскладні завдання та приймати визначальні для подальшої долі заводу рішення.
Однак будь-які заходи були б приречені на фіаско, якби не надзвичайно згуртований та працездатний колектив підприємства, що реально переймається майбутнім заводу та підставив плече його новому керівництву. А гуртом, як кажуть, і батька легше бити.
Руслан Лущай впевнений, що найскладніші місяці позаду, а попереду місяці відповідальної роботи колективу на спільний результат. І заодно додає, що попри зовнішні та внутрішні виклики підприємство налагоджує свою роботу і вже має перші успіхи.
Підтвердженням цьому стала новина про те, що підприємство отримало ліцензію на експорт та оптову торгівлю спиртом. До речі, другої після ДП "Укрспирт". І результат не забарився. Так, у квітні 2020 року підприємством реалізовано 32,2 тис. дал спирту оптовим покупцям, що є рекордним показником порівняно з минулими роками. У серпні поточного року заплановано реалізувати понад 40 тисяч декалітрів спирту.
Налагоджується ситуація і з реалізацією лікеро-горілчаної продукції. У підприємства постійно з'являються нові клієнти. Відновлено і співпрацю з мережею "METRO Cash&Carry Україна". Проводяться переговори із закордонними покупцями для збільшення експорту лікеро-горілчаної продукції та спирту.
Продукція Житомирського лікеро-горілчаного заводу унікальна не лише своєю рецептурою, а й високою якістю. І в цьому заслуга не лише ЖЛГЗ, а й Чуднівського спиртового заводу, що є філією підприємства. На Чуднівській філії виробляється спирт етиловий ректифікований "Вищої очистки" та "Люкс", солод житній, соки спиртовані, морси, лікери, настоянки.
Варто зазначити, що у 2004 році відбулося
об'єднання двох державних підприємств: Житомирського ЛГЗ та Чуднівського спиртового заводу в одне під назвою "Житомирський ЛГЗ". Це дало можливість контролювати якість лікеро-горілчаних виробів та спирту, починаючи із зерна.
Наразі систематично проводяться ремонтні роботи та модернізація обладнання для виробництва спирту, що значно покращило його якість.
Виробництво продукції (лікеро-горілчані вироби, спирт, солод) контролюється на всіх етапах вимірювальною виробничо-технологічною лабораторією. Продукція підприємства сертифікована та проходить періодичний контроль у незалежних лабораторіях: ДП "Житомирстандартметрологія" та ДНУ "УкрНДІспиртбіопрод". Такий професійний підхід до роботи відкрив нові можливості, серед яких і можливість стати переможцями конкурсів. Горілка "Житомирський стандарт" неодноразово ставала переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".
Завод впевнений у своїй продукції, адже отримує сотні вдячних відгуків від оптових клієнтів і звичайних людей. Мало хто знає, але саме ЖЛГЗ виробляє і реалізує свою продукцію для протокольних заходів президентської адміністрації.
- Таке визнання і довіра надихають на роботу та нові успіхи, - наголошує Р. Лущай.
Лише за короткий період роботи нового керівництва на підприємстві сплачено 29 млн заробітної плати. Станом на 01.08.2020 р. сплачено податків та цільових платежів до бюджету близько 100 млн, кредиторської заборгованості перед постачальниками (комплектуючі та сировина) - понад 43,9 млн, енергоносіїв - 10,8 млн, кредиту - 6 млн.
Постійно збільшуються обсяги виробництва і реалізації продукції. Керівництво ЖЛГЗ разом зі спеціалістами всіх відділів щодня докладають максимум зусиль, щоб налагодити стабільну роботу підприємства. І, як бачимо, їм це вдається.
Це достойна і вичерпна відповідь на всі запитання щодо сьогодення заводу.
Залишається побажати ЖЛГЗ та його працівникам успіхів та фінансового процвітання.

В. МИХАЙЛОВИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка.

ДП "Житомирський лікеро-горілчаний завод" засноване у липні 1896 року, має сформовані десятиліттями традиції якості. До асортименту продукції, яка не має аналогів у країні, входить 40 видів класичної горілки та настоянок, що виготовляються як за готовими рецептами, так і за оригінальними авторськими.
Сьогодні це сучасне, технічно оснащене підприємство, основними видами діяльності якого є виробництво солоду, алкогольних напоїв, етилового спирту із зброджувальних продуктів, спиртованих соків, оптова та роздрібна торгівля алкогольними та іншими виробами.
Продукція "Житомирського лікеро-горілчаного заводу" експортується в Сполучені Штати Америки, Азербайджан, Грузію, Німеччину, В'єтнам, країни Прибалтики.
У шести основних та п’яти допоміжних цехах підприємства, де працює 393 фахівців, здійснюється повний технологічний цикл - від надходження зерна до одержання готової продукції .
З 2008-2019  рр.продукція Житомирського лікеро-горілчаного заводу займала призові місця на престижному всеукраїнському конкурсі "100 кращих товарів.

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 87 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира