ФОРМУЛА УСПІХУ ВІКТОРА ПОПЛАВСЬКОГО

Якби років 20 тому йому, ще школяреві, сказали, що колись він буде керувати крупною свинофермою, він би не повірив.

Планувалося інше, але життя, як це часто буває, внесло свої помітні корективи. Нині Віктор Поплавський - директор ТОВ "Агро-Пек" у селі Пекарщина Черняхівського району, одного з найкращих свиногосподарств не лише Житомирської області, а й України.

Повністю механізоване, воно працює на основі найсучасніших європейських технологій свинарства, зокрема данської, яка вважається у світі чи не найбільш передовою. Кінцева його продукція - молодняк свиней. Нині тут 160 високопродуктивних свиноматок, замовлення на приплід від яких розписані у Віктора від солідних аграрних замовників на кілька місяців уперед. Працівники ферми завдячують Поплавському практично ідеальними умовами праці і високою зарплатою, а жителі Пекарщини - постійною соціальною підтримкою. Безсумнівні виробничі успіхи трудового колективу Віктора Поплавського відомі далеко за межами нашого краю.

А розпочиналося все в його рідному селі Іванків Андрушівського району. Сільським хлопчакам до роботи з домашніми тваринами і на городі не звикати, і Віктор не був винятком. Він ще змалку пройшов тут добротну трудову школу і по закінченні 11 класу вирішив, наслідуючи приклад старшого брата, вступати до Житомирської агроакадемії.
Вивчати теорію сільського господарства було непросто, але пасувати перед труднощами Поплавський не звик. Він непогано закінчив три курси, після чого у 2003 році йому випала можливість постажуватися у далекій Данії. Упустити такий шанс юнак не міг!
- Чи не перехвалюємо ми Захід? - перепитує Віктор. - Знаєте, я мав у Данії прекрасну можливість не просто практикуватися в аграрній сфері, а порівнювати дві країни, якщо хочете - два способи життя, два підходи до сільськогосподарського виробництва: наш і західноєвропейський. І я вам скажу, що у Європи нам і справді є чому повчитися! Зокрема в тому ж аграрному секторі. Він тримається на кількох китах. По-перше, тут широко використовують новітні технології. По-друге, тут стабільно висока зарплата, про яку у нас, знову ж таки на жаль, можна лише мріяти! По-третє, в Данії чітко відпрацьована модель трудового виховання. Діти змалку звикають до нелегкої праці і відповідальності за те, що роблять, розуміючи, як це допоможе їм у житті. Є й інші нюанси, тому халтура в роботі тут рідкість. Я в Данії отримав, скажу чесно, капітальний трудовий гарт, навіть орав, працював на комбайні, за штурвал якого тут посадять далеко не кожного!Отримав також безцінний досвід роботи на одному з кращих данських свиногосподарств. Ох, як він мені потім згодився!
Розсудливо зважуючи кожне слово, Віктор згадує ключові віхи свого професійного зростання. Після повернення з Данії на Житомирщину доля подарувала йому чудову нагоду вдосконалити свої аграрні знання і вміння - він полетів в Австралію і цілий рік працював там у Мельбурні. А прилетівши додому вдруге, дізнався, що данські менеджери шукають відповідальну людину для праці у Львівській області. Він без вагань подався на конкурс і блискуче пройшов його! Ось де далася взнаки солідна практика в зарубіжжі! А потім 12 років, як один день, працював заступником директора з питань рослинництва на новоствореному данському підприємстві у місті Стрий. Там же, на Львівщині, перевівшись із Житомирської агроакадемії, здобув і вищу сільськогосподарську освіту - став дипломованим агрономом.
- Робота в "данському" Стриї також дала мені дуже багато! - визнає Віктор Поплавський. - Ми не винаходили велосипед, а вміло використовували і вдосконалювали те, що вже було напрацьоване данськими та іншими європейськими фермерами. Судіть самі: стартували практично з нуля - із 130-гектарної ділянки, зарослої бур'янами. Було складно, тому що місцеві землі багато років не оброблялися як слід, та й з кадрами довелося, якщо чесно, поморочити голову. Не всі були готові працювати по-європейськи. Але вже через 12 років наше господарство мало у своєму активі 6,5 тисячі гектарів землі і 100 тисяч свиней!
Здавалося б, чого йому ще треба? Про таку роботу багато хто тільки мріє! Проте Віктор чим далі, тим більше хотів розпочати свою, власну справу. Чому? Знову ж таки орієнтувався на визнані європейські мірки. В Європі вважають, що засиджуватися на одній посаді класному спеціалісту не варто, щоб не втрачати професійну енергетику і можливість кар'єрного росту. Та й додому, на Житомирщину, все більше кортіло! І він сміливо робить ще один дуже відповідальний крок: залишає хорошу роботу в Стриї і повертається назад, щоб зайнятися свинарством. Три місяці шукає підходяще для цього приміщення, поки не знаходить у Пекарщині. Купив тут старий 4-рядний корівник, кардинально обновив його і енергійно, як завжди, взявся за діло!

 

 

 

 

 

 

 

Все розпочалося рівно 2 роки тому - у серпні 2018 року. Придбав 30 свиноматок данської генетики. Їх запліднення пройшло в листопаді, а вже у грудні дочекалися довгожданного першого приплоду. Нині поголів'я свиноматок зросло до 160 - і це фундамент виробничих успіхів підприємства Поплавського. Додамо, що воно автоматизоване, розташоване за півкілометра від села, гноєсховище накрите, щоб не було витоків запаху, отож якогось дискомфорту у жителів Пекарщини немає анітрохи. Тут діє повний технологічний цикл - від запліднення до продажу поросят.

 

 

 

 

 

 

 

Вражає те, що весь цей складний механізм обслуговують лише троє (!) спеціалістів. Ті, кому пощастило бачити його в дії, можуть підтвердити: це і справді підприємство високого європейського зразка. Взяти хоча б таке важливе питання, як виробнича безпека, здоров'я людей і тварин. За карантинних умов боротьби з коронавірусом тут постійно проводять дезінфекцію, є душові кабіни, організоване харчування спеціалістів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Високий рівень біобезпеки стоїть на виробництві на першому місці. Це щоб максимально убезпечити господарство від проникнення такої хвороби, як африканська чума свиней.
Додамо, що ТОВ "Агро-Пек" не стоїть осторонь місцевих соціальних та громадських проблем. Завжди долучається до надання допомоги селу та районній лікарні у зв'язку з пандемією.
Але заспокоюватися на досягнутому - зовсім не в характерідиректора фірми Віктора Поплавського! Він усе частіше серйозно думає про те, як розширити виробництво. Вже навіть намітив реальний резерв - поруч, у Чуднівському районі…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Знаєте, що образливо? - відверто зізнається Віктор. - Що ми, українці, маючи таких працьовитих людей і такі прекрасні погодні умови та ресурси, про які у багатьох країнах Західної Європи лише мріють, усе ще пасемо в сільському господарстві задніх! Ну куди це годиться! Взяти те ж свинарство. Та якби за нього у нас взялися як належить, ми пів-Європи сміливо могли б забезпечити і свининою, і поросятами! Але держава чомусь усе ще чекає з моря погоди, більше надіється на імпорт, орієнтується на заморських варягів. Про якусь нормальну державну підтримку галузі, зокрема фінансову і технологічну, поки що говорити не доводиться. З такою, вибачте, безхребетною тактикою ми так і будемо роками тупцювати на місці. Ось я взяв і показав на власному прикладі: якщо дуже захочемо - то зможемо! Вже найближчим часом неодмінно буду розширюватися. І не треба нічого боятися, все у нас вийде!
Друзі і колеги Віктора Поплавського в один голос відзначають його потужну життєву енергетику. Немає такої справи, яку б він не завершив, узявшись за неї. Ще одна складова його формули успіху - глибокі знання сільського господарства і незмінна опора на сучасні аграрні технології. Але головне, на його думку, інше: потрібно думати і дбати не лише про себе і свою справу, а й про свою країну.
- Тому що крім нас самих ніхто її не підніме! - переконаний Віктор Поплавський. - Ось я і закликаю усіх, хто причетний до аграрної сфери: хлопці і дівчата, давайте усі разом покажемо Європі, як треба працювати! Давайте в першу чергу дбати про Україну!

Василь Бойчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 66 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира