«ЧОРНОБИЛЬЦЯМ» ХОТІЛИ ЗАПРОПОНУВАТИ «НОВІ УМОВИ ЖИТТЯ»…

У публікаціях двох попередніх номерів газети читачі «Эхо» порушили дуже болючу для них тему – «Чому треба судитися з державою?» («Эхо» №25) та «На «чорнобильців» грошей у держави немає…» («Эхо» №26).

Спочатку жителі сіл Осівка, Чміль та Миколаївка Ємільчинської територіальної громади звернулися до керівництва області з проханням сприяти розв’язанню проблеми, яка виникла у мешканців четвертої чорнобильської зони. Річ у тім, що в сусідніх селах, які розташовані у третій зоні, пенсіонери отримують виплати по 15-17 тисяч, а пенсіонери, котрі проживають за 3 кілометри (у четвертій зоні),- від 2100 до 3000 гривень. Хоча, як запевняли автори звернення, вони дихають одним повітрям, ходять по одній землі і п’ють одну воду…

Тему продовжила Є. С. Саковець із села Хмелівка Олевськоїтериторіальної громади, у жителів якого така ж проблема. А жителі Овруча С. А. Куріщук, Я. О. Олійник та Т. П. Таран, а також І. Ф. Поліщук з Народичів та інші «чорнобильці» у своїх листах скаржилися на те, що доплати, начебто гарантовані відповідним законом, навіть після позитивного рішення судуне здійснюються. Мова йшла про доплати у розмірі однієї, двох або трьох мінімальних зарплат, передбачених статтею 39 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 350 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира