СПРОБИ ПІДВИЩИТИ ТАРИФ НА ВОДУ СУПЕРЕЧАТЬ ПОЛІТИЦІ УРЯДУ

Нагадаємо, що 29 червня Нацкомісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг погодила підвищення тарифів на воду в середньому на 32% з 1 липня 2023 року.

Але в суботу 1 липня Президент України В. Зеленський заявив: «Ми не можемо і не будемо спокійно приймати такі рішення. Уряду доручено подати рішення у відповідь. І вони будуть». Доручення спрацювало – Нацкомісія скасувала рішення про підвищення тарифів на воду.

Однак деякі експерти припускають, що, як і всі попередні втручання уряду у формування цін на газ, воду, тепло та електроенергію, і цього разу закінчиться «формуванням гігантської заборгованості, яку рано чи пізно змушений буде заплатити національний бюджет» (йдеться про приблизно 100 млрд грн).

Деякі експерти вважають, що через скасування зростання тарифів водоканали змушені будуть економити. Адже доставка води – це насоси, котрі працюють на електроенергії, яка подорожчала вдвічі, плюс бензин для ремонтних чи робітничих бригад, який також зріз у ціні. Для споживачів це може вилитися у подачу води за графіком, а також погіршенням якості води.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 316 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира