СКЛЕП

Кладовище, відоме житомирянам під простою назвою - Польське, ще у 90-ті роки і на початку 2000-х мало дуже похмуре видовище:

кладовищенські вандали, та й просто лихі компанії, потихеньку перетворили старий-престарий цвинтар, м'яко кажучи, майже на суцільну купу сміття.

 

Його тільки почали облагороджувати, коли трапився випадок, про який ми зараз розкажемо...

МОЛОДЬ І  АЛКОГОЛЬ

- Дівчата, ходімо краще біля під'їзду де-небудь посидимо, - заскавучала молода дівчина з рудим волоссям. На вулиці темніла червнева літня ніч 2001 року, а в небі сяяв повний місяць, і було якось незатишно перебувати в цей страшний час поряд зі старим кладовищем. Але нічого кращого цим трьом нерозлучним подругам, уже трохи підігрітим алкоголем, на думку не спадало. Крізь отвір у напівзруйнованому паркані дівчата пройшли на кладовище. Середчагарників і диких дерев ховаласявідсторонніх очей одна занедбана могила, вона вже майже повністю потонула в землі, а старий надгробок давно розламався і розвалився, проте біля неї було вкопано дві маленькі дерев'яні лавки, на яких можна було посидіти.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 352 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира