ОГОЛИЛАСЯ...Й ПОГРАБУВАЛА

Практично всім шахраям все одно кого обманювати - старого, дитину, інваліда.

Більше того, виявляється, є такі, хто працює конкретно з такою аудиторією. Наприклад, з людьми, які мають серйозні проблеми зі здоров'ям.

Адже серед таких є заможні чи просто ощадливі. Ось на ці гроші і полюють.

«ХОЧУ СІМ'Ю, ДІТЕЙ»

Сорокатрирічний мешканець Житомирської області Руслан є інвалідом. Десять років тому внаслідок нещасного випадку чоловік втратив обидві ноги вище за коліна. З того часу він прикутий до візка. Проблеми зі здоров'ям поклали край і особистому життю. - До нещасного випадку я мав громадянську дружину, - розповідає Руслан. – Ми прожили разом три роки, планували одружитися, завести дітей. Після втрати ніг дружина не могла бути зі мною. Вона шарахалася моїх культів. І я сам сказав: «Якщо не можеш приймати мене такого, то йди». І вона пішла. Понад сім років Руслан не знав, як самостійно заробляти та жив за рахунок батьків. Чоловік розумів, що йому необхідно знайти собі нову професію, адже рано чи пізно він залишиться сам. - Мене врятував син двоюрідного брата. Хлопець розуміється на комп'ютерах. Навчив їх ремонтувати. Я виставив оголошення про свої послуги. Перші кілька людей зіскочили, дізнавшись, що я не приїжджаю додому. Але потім клієнт пішов, адже за свої послуги я багато не просив.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 336 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира