БОЛЮЧІ ПЕНСІЙНІ ПРОБЛЕМИ

«Так трапилось, що деякі мої документи, на превеликий жаль, лишилися у Краснодоні на Луганщині (а, може, просто згоріли там).

Передусім трудова книжка втрачена. Як же мені підтвердити свій страховий стаж – особливо напрацьований до 2004 року?

Тепер живу у Бердичеві, тут хочу оформити пенсію. Будь ласка, проконсультуйте, що мені робити. І не тільки мені – нас виїхало на Житомирщину чимало сімей. В. С. Тарарін, м. Бердичів».

Нагадаємо, що Інтернет-портал Пенсійного фонду дозволяє оформити пенсію, не виходячи з дому, а ще – дізнатися про свій страховий стаж. Але під час війни чимало людей втратили свої документи, та й можливостей фізичного доступу до архівів рідного підприємства вже немає (про це лист з Бердичева). Як же діяти у цьому випадку?

 

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 401 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира