ЧИ ЗМІНЮВАТИМУТЬСЯ КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ ДО КІНЦЯ РОКУ?

Це запитання виникло саме тому, що українцям обіцяли не підвищувати тарифи на "комуналку" під час війни,

однак влада своєї обіцянки не виконала, переглянувши ціни на електроенергію. То які ще зміни у тарифах на "комуналку"загрожують нам упродовж 2023 року? Як відомо, українці зараз уже є клієнтами «Нафтогазу». І до першого травня наступного року начебто мають купувати газ за 7,96 грн за кубометр. Чи збільшиться тариф на блакитне паливо? До кінця війни навряд, бо ж в України продовжує діяти мораторій на підвищення деяких тарифів (а не на всі, як багато хто вважає). Заборона підвищувати ціни стосується й газопостачальників: вони не можуть встановлювати нові тарифи для побутових споживачів до кінця бойових дій та ще впродовж 6 місяців після цього.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 377 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира