СТРАХИ В ДАЧНОМУ МІСТЕЧКУ

Випадок цей трапився в першій половині 2000-х років в одному з дачних селищ неподалік Житомира, одразу за селом Сінгури.

Ця дача у сім'ї давно була, років із шість, але вони там не жили. Просто дерев'яний будиночок, так би мовити, для всякого мотлоху, ділянкою ж родина користувалась як городом: картоплю саджали, цибулю... Приїдуть усі разом, попрацюють у бур'янах, потім посидять з вином та шашликами - і назад у місто.

А вже з часом прийшла ідея: перебудувати дачу під цегляний будинок, щоб улітку там можна було жити. Зробили прибудову, огорожу нову, а всередині - нічого, камін і порожньо. Просто ще не встигли.

Поки будівельники тут були, вони попереджали багаторазів, що, мовляв, дарма будуєте. Місце згубне, довкола повно занедбаних дач, місцями зруйнованих, а в таких місцях нечиста сила живе. Марина не вірила, тільки сміялася, але одного разу будівельник сказав: "Дивіться, довкола багатопорожніх будинків, ділянок, а бродячих собак немає, і бомжів теж, хоча до міста не так вже й далеко.

В чомусь цей дядько був правий. У місті з'являється будь-яка покинута ділянка - на ній одразу або собаки, або бомжі оселяються, а тут навіть відносно нові будівлі нікому не потрібні. І тут Марина задумалась: а й справді, собак тут немає. Тільки ті, кого із собою привозять, щоб побігали, та назад відвозять.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата -

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 330 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира