ПРО ВИПЛАТИ І ПІЛЬГИ

«Підкажіть, як мені тепер повернути гроші, які я віддала за газ, а вийшло, що заплатила не тому.

Це тягнеться ще з 2022 року, коли нас перевели на обслуговування до «Нафтогазу України». Зробили це так швидко, ще й нас не повідомили.

 

Можливо, для когось ця сума і не робить погоди, а для мене це має значення, бо пенсію маю невелику. Двічі писала на електронну пошту, а потім Укрпоштою відправила листа з усіма документами. У відповідь – тиша... З повагою – М. П. Федоренко, м. Житомир».

У такій же ситуації опинилося чимало людей. Нагадаємо, що тільки минулого року понад 10 мільйонів споживачів стали клієнтами компанії «Нафтогаз України». І цей процес, як відомо, продовжився. Як же повернути гроші, які сплатили за спожите блакитне паливо попередній компанії?

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 303 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира